Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szereg problemów z Liveboxem

Nolo7 15 Lut 2009 15:51 686 2
 • #1 15 Lut 2009 15:51
  Nolo7
  Poziom 2  

  Mam problem z Liveboxem TP:
  -Nie mogę zakładać serwera w grach (nikt się nie dołącza),
  -W Laptopie Compaq nie można zainstalować programu antywirusowego, po instalacji nie działa internet (wyjątkiem jest Norton, w którym nie działa zapora i część funkcji, wcześniej po zakupie też był Norton i działał normalnie, ale został przeze mnie usunięty, ponieważ nie chciałem płacić za upgrade), wystepują też problemy z aplikacjami które łączą się z internetem, np. google updater nie może połączyć się z serwerem,

  Potrzebne informacje:
  -Livebox TP 512kb/s
  -Windows Vista 32bit

  W domu sa 2 komputery, desktop i laptop. Laptop jest zwykle przy Liveboksie na górze, połączony bezprzewodowo, a desktop na dole, połączony też przez WiFi.

  0 2
 • #2 15 Lut 2009 16:23
  mbo
  VIP Zasłużony dla elektroda

  Aby była możliwa komunikacja z serwerem gry potrzebne jest przekierowanie portu wykonane na stronie konfiguracyjnej Livebox'a.

  Co do programu antywirusowego to problem będzie na samym komputerze.

  0
 • #3 15 Lut 2009 21:03
  Nolo7
  Poziom 2  

  Porty są ustawione. Chodzi o to że nie moge zakładać serwerów bo nie jestem widoczny dla innych graczy. Z pytań na innych serwisach dowiedziałe się że chodzi o to że mam podobno wewnętrzne IP.

  Na stacjonarnym wszystko działa normalnie. Na Laptopie nie. Jest jakieś rozwiązanie? Mnie to wygląda na to że Norton zapłacił HP (marka do której należy Compaq) żeby tylko ta wersja płatna działała w tym lapku i zmusić użytkowników do jego kupna.

  0