Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Linksys SPA3102 bramka Voip odblokowanie

16 Lut 2009 11:06 3174 6
  • Poziom 26  
    Witam
    Brameczka jak w temacie mam ja przypisana dla tlentelefonu, przeszukalem forum i troche wujka google i dowiedzialem sie ze tzreba zmienic oprogramowanie aby bramke odblokowac, sciaglem potzrebne rzeczy i nie moge zmienic oprogramowania. Cały czas jakby pobieral ale to moze trawac wiecznie. Po kliknieciu uprage pokazuje sie wlasnie to pobieranie i na tym sie konczy. Co robie nie tak?
  • Poziom 2  
    Witam.
    Mam dokładnie ten sam problem. Wydaję mi się, że aby prawidłowo zmienić firmware należy znać hasło administratora. Nie wiem jaka jest możliwość uzyskania hasła lub zmiany całego wsadu oprogramowania bez ingerencji mechanicznej do środka urządzenia. Metody użycia kodów z klawiatury telefonu ****73738# i **** 877778# też nic nie dają. Proszę o pomoc jeżeli ktoś posiada jakieś rozwiązanie. Pozdrawiam
  • Poziom 26  
    Kody wlasnie nic nie daja, czy ktos ma inne pomysly?
  • Poziom 16  
    Witam

mam podobny problem z bramką Linksys spa-3102

Czy jest jakiś skuteczny myk na freeconnect tej bramki z dowolnego operatora?
  • Poziom 26  
    jezeli masz bramkle odblokowana, nie z tlentelefonu to wpisujesz w konfiguracje ustawienia dla freeconect lub na stronce freeconect wpisujesz nr seryjny i adres mac i sama pobierze ustawienia, co innego jezeli masz zablokowana pod jednego operatora.
  • Poziom 16  
    źle mnie zrozumiałeś nie chodzi o operatora "freeconnect" bo bramka jest zablokowana - chodzi o myk żeby ją odblokować
  • Poziom 26  
    Aha sorki, z tego co ja sie dowiedziałem to nie da sie jej oblokowac w prosty sposob typu zmianana fimware, jest możliwość podobno wylutowania pamięci i wgrania jej wsadu i wlutowania spowrotem, ale niektóre ulegaja destrukcji po 30 min pracy i sie blokuje czy coś w tym stylu, bo podobno tzreba jeszcze cos orpocz fimwara zmieenic w niej.