Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

simlock z nokii 2630

16 Lut 2009 12:03 5793 8
  • Poziom 16  
    mam mt-boxa i chcę nim wgrać polskie menu i ściągnąc simlocka.wersja oprogramowania w tej nokii to 05.61 rm 298,jezyk v05.61.I nie wiem co zrobić najpierw simlock czy polak.Czy przy zdjęciu simlocka muszę zmienić wersję czy na tej ściągnę
  • Admin grupy GSM
    Temat omawiany wiele razy, więc wystarczy poszukać na elektrodzie.
    Można wgrać samą paczkę z językiem i potem trzeba zrobić unlock, mt-boxem bierze za unlock 5 kredytów, jaf lub hwk za free.
  • Poziom 16  
    jestem happy.wgrałam polskie menu przez mt-boxa.tylko z simlockiem mam problem.wyskakuje że znaleziono new PATCH UNLOCK,następnie connect i wyskakuje Fail,FAILED check cable.Co z tym począć.pomóżcie tak niewiele mi brakuje do szczęścia (próbuje bez połączenia z netem)
  • Poziom 20  
    Moze brakuje Ci kredytow...
  • Poziom 20  
    kredyty powienien Ci sprzedac ressler od ktorego kupiles(as) boxa...Nie masz UFSa z HWK??
  • Poziom 16  
    niestety nie.a tak myślę żeby zrobić downgrade do wersji softu o którym jest w mowa w linku i zdjąć wtedy.uda się to zrobić mt-boxem
  • Poziom 11  
    zawsze nokie mozna latwiej zrobic jafem nie polecam mt-box bo to troche zacofany box jak na nasze czasy 5 ptk kredytu za taki telefon kiedy mozna ten fon za free ulnock miec kup sobie jafa i nie bedziesz mial juz problemu polecam go dla ciebie
  • Użytkownik usunął konto