Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Vectra CDX 1994

14 Kwi 2004 11:15 4607 6
  • Poziom 10  
    Witam

Zakupiłem auto - Opel Vectra CDX 1994 z silnikiem 1,8i. Poszukuję wszystkich materiałów dotyczących tego modelu. Model ten posiada już ABS,elektryczne szyby, lusterka włącznie z podgrzewaniem,elektryczny szyberdach, 2 poduszki pow... Moja kobieta powiada, że mam obsesję na tym punkcie (przecież auto dla faceta to jak druga kobieta - i przytulić trzeba i kupić jakieś kosmetyki).
    Z góry dzięki

Pozdrawiam GREG
  • Poziom 13  
    Dobrze powiedziane
    "Moja kobieta powiada, że mam obsesję na tym punkcie (przecież auto dla faceta to jak druga kobieta - i przytulić trzeba i kupić jakieś kosmetyki)"
    Moja na poczatku tez tak mowila, a teraz juz sie przyzwyczaila :) , a jesli chodzi o info na temat Twojej Viki to szukaj na forum Vectry.
  • Poziom 10  
    Z tym przytulaniem to jakby prawda.

Spróbujcie kiedyś powiedzieć coś złego na swoje autko a zobaczycie jak w mgnieniu oka popsuje się w trasie, zacznie się dusić, będzie mułowate.

Pozdrawiam Greg
  • Poziom 2  
    Witam
    Dokładnie taką Vectrę sprzedałem pod koniec zeszłego roku. Jak mi powiesz, że kupowałeś przez komis w Złocieńcu, to pewnie moja. Co byś chciał dokładnie wiedzieć. Acha, moja miała LPG :)
  • Poziom 10  
    Witam
    Miała iść przez komis w Złocieńcu ale wyszło inaczej. Instalację gazu założyłem w Świdwinie (nie polecam).
    Poszukuję wszystkich danych dotyczących tego modelu. Za wszystkie pomoce i materiały z góry dziękuję

Pozdrawiam GREG
  • Poziom 10  
    Fajna stronka a zwłaszcza dział forum ---> PORADY - Opla Vectry A,B,C

POzdrawiam Greg