Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Autoalarm "Cheetah" - Uszkodzone piloty.

14 Apr 2004 13:49 3656 5
  • User removed account  
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 16  
    Piloty naprawiam (jesli to jeszcze możliwe) ale najlepiej zamów sobie nowe (koszt to ok. 40 zł za sztukę). Programuje się je bardzo łatwo zworką w alarmie.
    Importer Cheetah na Polskę:
    AS-SARA S.C., 05-800 Pruszków, Wojska Polskiego 11, tel 22-7587096
  • Level 20  
    Cze , ja mam taki problem , mam cheetah basic i rok temu ukradli mi klucze z pilotem , kilka dni temu zgubilem drugi pilot , siadl mi akum no i przy zalozeniu nowego wlaczyl mi sie alarm.Odciolem go a odciecie zmostkowalem. Ale czy jak i gdzie moge dostac nowe piloty do niego?? A moze mozna zmienic jakos kod aby stare niepasowaly? Czy jak kupie pilocik (obojetnie jaki , albo musi byc cheetah) to moge go jakos dopisac do tej centralki"? JAK TO ZROBIC??? HELP :)
  • Level 13  
    Starsze basic'i miały stały kod - także łatwo przekodujesz centralę - zmieniając zworki na układzie - nie pamiętam ale chyba motoroli.
  • Level 27  
    jezeli ktos jest zainteresowany mam centralke alarmu cheetah basic+ z 2004r i jeden pilot do tego jesli ktos chce moge sprzedac alarm jest sprawny dzis wykrecony zostal z fiata ducato jesli ktos jest zainteresowany zapraszam na gg