Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

fiat brava 1,4 problem z FIAT CODE

17 Lut 2009 21:39 5398 4
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem w swoim fiacie brava z FIAT CODE. Często włącza się podczas jazdy lampka CODE. Kiedy gaszę auto i zaraz chcem odpalić to nie mogę bo lampka po przekręceniu kluczyka nie gaśnie. Kiedy odczepię kleme z akumulatora wszystko się resetuje i mogę odpalić do następnego razu. Posiadam tylko 2 klucze niebieskie bez kluczyka matki. W serwisie zaśpiewali 110zł. za samo podłączenie do komputera co nie znaczy że komputer coś wykryje. Proszę o poradę co robić.
  • Poziom 20  
    Coż FIAT CODE to typowy problem,nie robie elektroniki ale u kogoś ze znajomych w Marei jakiś macher to wywalił i jest ok
  • Uczeń
    no niestety w fiatach to częsty problem, dobrym rozwiązaniem jest wywalenie tego immo. spróbuj na początek dać masę z akumulatora na silnik i na obudowę komputera to bardzo często pomaga. fiaty gubią masę.
  • Poziom 2  
    dzieks za poradę. Sprawdzę masy i zobaczymy czy to coś da. Dam znać czy pomogło.
  • Poziom 2  
    Proszę o pomoc !! po odłączeniu akumulatora odkodowało mi się radio... kod do radia posiadam w instrukcji - zatem wpisuję go lecz nadal pokazuje się informacja SAFE - czyli ze radio jest nadal zabezpieczone ;/ czyli nieodkodowane.. nie wiem co muszę nacisnąć, jaki przycisk aby zaakceptować ten czterocyfrowy kod który wpisałam... pliissss pomóżcie mężczyźni kobietce...