Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozrząd passat b5 1.6 AHL 1997r

17 Lut 2009 22:21 9269 2
  • Poziom 8  
    Proszę o pomoc mam Passata 1,6 benzyna B5 z 1997r ozn. silnika AHL wymieniłem pasek rozrządu po wymianie jest coś nie tak posiada on czujnik położenia wału na kole wałka rozrządu niby znaki się zgadzają ale jest coś nie tak i jeszcze jedno po odłączeniu tego czujnika wtyczki 3-pinowej nie ma żadnej różnicy proszę o pomoc i radę co robić gdzie szykać, co jest nie tak. pompa wody jest w bloku i napędzana jest paskiem rozrządu czy ustawienie jej też ma znaczenie, nie ma aparatu zapłonowego jest elektronika
  • Poziom 17  
    jesli przed wymana bylo ok to sprawdzic jeszcze raz ustawiene rozrzadu,jak to dobrze podpiac vaga zerknac co pokazuje, piny w ecu do polozenia walu 56,63,masa. do czujnika halla na walku rozrzadu 62,76,masa
  • Poziom 35  
    szwedofred260 napisał:
    mam Passata 1,6 benzyna B5 z 1997r ozn. silnika AHL wymieniłem pasek rozrządu po wymianie jest coś nie tak posiada on czujnik położenia wału na kole wałka rozrządu niby znaki się zgadzają ale jest coś nie tak..., nie ma aparatu zapłonowego jest elektronika

to, że jest elektronika to wiemy wszyscy ale pytanie co jest nie tak
    sprawdź Vagiem a dowiesz się co na to podpowiada Ci ECU czyli sterownik silnika.