Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 307 po przeróbce z anglika

18 Lut 2009 14:15 9973 6
  • Poziom 15  
    Witam mam pytanie odnośnie tego auta,jest już po przekładce cała instalacja z drzwi jest po zamieniana.Nie działa.W serwisie podobno jest to kwestia programowania żeby to uruchomić,podobno w serwisach nie przekładają instalacji z drzwi,tylko programują komputer.Mam Launcha x431 i moje pytanie brzmi czy jest możliwość dokonania tego programowania tym urządzeniem??
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 19  
    Wiesz tez mam Luncha i szczerze to nie wiem czy coś robi bo najlepszym fejsem do Francuzów niestety to serwisówka Peugeot Planet Proxia I Lexia do Citroenów. Planetem nie zajmie ci to więcej jak 15 min cała sprawa rozchodzi sie o BSI w nim ustawiasz wszelakie opcje jak rodzaj podnośnika szyb, centralny z pilota czy tylko z zamka itp.
  • Poziom 15  
    W 407 już to robiłem zmienia się tylko w bsi opcję na kierownica z lewej strony i wszystko zaczyna działac bez przekładania wiązek (oczywiście za pomocą PPS lub proxia lexia) Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Przekłada się wiązkę z lewej na prawą i na odwrót następnie zmienia sterowniki szyb z angielskich na europe i na kompie przestawia kierownice z prawej na lewą

Dodano po 33 [minuty]:

a szyby i lusterka Ci też rozumiem nie działają? Peugeot Planet 2000 napewno się da przestawić z prawej na lewą
  • Poziom 34  
    Launch wersja sprzed roku dało się tylko podejrzeć część konfiguracji oraz zrobić test elementów.
  • Poziom 2  
    Szukam pomocy.
    Czy mógłby ktos powiedziec gdzie sie przestawia z prawej na lewa??
    Przetrzepałem całe PP i za nic nie moge znalesc. Znalazłem jedynie informacje w module szyb ale niema opcji przestawienia.
  • Poziom 12  
    pp2000/konfiguracja i obsługa kalkulatorów/test każdego kalkulatora/bsi/telekodowanie/opcje klient/różne/rodzaj stylu prowadzenia/lewy - prawy