Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GoClever 3520 - zawiesza się

20 Lut 2009 21:00 5874 9
  • Poziom 2  
    Dostałem nawigację GoClever 3520 tylko jest jeden mały problem-zawiesza się na ekranie startowym (logo) i na tym koniec.Myślę że jest to do zrobienia ale jak to nie wiem.Jeśli ktoś może mi pomóc to proszę.Z góry dziękuje.
  • Poziom 12  
    Czy to czasem nie ten sprzęcik z Commerciala ? Bo jak tak to też mi się kilka razy tak przytrafiło ....Zrobiłem mu resecik ,który się znajduje w otworku z tyłu urządzenia i jak dotąd jest OK
  • Poziom 2  
    U mnie reset jest z boku i nic nie pomaga.Już wiem jak zrobić update ale jest problem przy wgrywaniu,pojawia się komunikat "Earse Flash Finishing" i dalej nic się nie dzieje.
  • Poziom 13  
    Po wgraniu update musisz poczekać chwilę - po napisie "Erase Flash Finishing" aż pojawi się menu startowe. Pozdrawiam
  • Poziom 19  
    NSTRUKCJA WYKONANIA UPDATE DO URZĄDZENIA GOCLEVER NAVIGATOR 3520/3560
    ***********************************************************************************************************
    Wymagania:
    -Komputer klasy PC z OS MS Windows
    -Urządzenie GoClever 3520/3560
    **********************************************************************************************************
    1. Włączając urządzenie przytyrzymujemy przycisk "VOLUME DOWN" pojawi nam się niebieski ekran z napisem "Please
    send the Image through USB"
    2. Podłączmy kabel USB do komputera następnie wskazujemy ręcznie sterowniki do urządzenia ( ...\dnw drivers\ ).
    3. Kiedy wyskoczy nam ekran instalacji sterowników należy:
    - jeżeli instalator zapyta czy chcemy pobrać sterowniki wybieramy opcje że niechcemy i przechodzimy do
    ustawiania następnych parametrów klikacjąc przycisk „dalej”
    - kolejno wybieramy opcję „zainstaluj z listy lub wybranej lokalizacji” a natępnie klikamy „dalej”
    - wybieramy opcje „wyszukaj najlepszy sterownik w tych lokalizacjach” i zaznaczamy opcje „uwzględnij tę
    lokalizację w wyszukiwaniu” ,a następnie klikamy „przeglądaj” gdzie wskazujemy scieżkę dostępową do sterowników
    np. c:\dnw drivers\ ( jest to miejsce w jakim zapisaliśmy pobrane dane po rozpakowaniu archiwum ) kolejno wciskamy
    przycisk „OK” i po zamknięciu okienka wciskamy „dalej”
    - kiedy wyskoczy komunikat że sterowniki nie są podpiane cyfrowo klikamy „mimo to kontynułuj”
    - następnie klikamy przycisk „zakończ”.
    4. Odpalamy aplikacje "DNW.exe" z katalogu "...\DNW update software\" jeżeli urządzenie zostało poprawnie
    zainstalowane oraz skonfigurowało się prawidłowo na górnym pasku programu powinien wyświetlić się następujący
    komunikat " DNW v0.50A [COM:x][USB:OK]" jeżeli jednak wyswietla się "[USB:x]" należy odłączyć i podłączyć
    ponownie urządzenie ewentualnie zainstalować raz jeszcze sterowniki ( przypominam że urządzenie ciągle musi
    działać w trybie o którym mowa była w punkcie pierwszym w innym przypadku nie uzyskamy synchronizacji z programem
    DNW).
    5. wybieramy opcję "USB PORT->TRANSMIT" jeżeli wszystko jest okej program pozwoli nam wybrać odpowiednią
    aktualizację w naszym przypadku znajduje się ona w katalogu "...\DNW FLASH FILE\xxx.bin" wybieramy plik a nstępnie
    klikamy ok. program prześle aktualizacje do urządzenia, a następnie urządzenie automatycznie rozpocznie proces
    akutalizacji proszę pozostawić urządzenie aż nie wejdzie spowrotem do MainMenu a następnie Proszę zrestartować
    nawigacje.

Pliki do pobrania http://download.goclever.net/serwis/update3520.zip
  • Poziom 13  
    witam, posiadam taką nawigację tzn. 3520 - nie widzi karty SD, niestety wgranie nowego oprogramowania nic nie daje. Może ktoś się spotkał z czymś takim to proszę o pomoc. Pozdrawiam
  • Poziom 19  
    witam

1. dźwięk włożenia karty występuje??
    2. sprawdzałeś na innej karcie??
  • Poziom 13  
    Dzięki za info, nie widzi żadnej karty - sprawdzałem chyba 6 SD,a dzwięk nie występuje po włożeniu nawet w sprawnej nawigacji. Napięcia na stykach karty w gnieździe nawigacji takie same jak w nawigacji sprawnej. Podejrzewam ze coś jest uszkodzone w oprogramowaniu tylko gdzie?
  • Poziom 13  
    Sprawdziłem rejestry i wynika że nawigacja widzi karte - po włożeniu pojawia sie klucz 17! w HKEY_LOCAL_MACHINE - drivers - active, więc gdzie szukac jeszcze przyczyny?
  • Poziom 13  
    Witam, przysiadłem się do tego GPSa z oscyloskopem i lupą i po dokładnej analizie stykow okazało się że jednak brak było kontaktu między karta SD a stykiem w gnieździe PIN9. Po regulacji nawigacja odczytuje karte. Pozdrawiam