Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmiana reflektorów na xenonowe

brandy-p 20 Lut 2009 22:10 2033 5
  • #1 20 Lut 2009 22:10
    brandy-p
    Poziom 31  

Witam. Mam zamiar zmienić reflektory na xenonnowe (teraz mam halogeny).Auto to A6 2000r.
    Czy po wymianie będzie problem z poziomowaniem, czy muszę również wymienić moduł komfortu i czy będą konieczne zmiany w instalacji.
    Z góry THX

0 5
  • #2 21 Lut 2009 09:16
    Spacewalker
    Poziom 32  

Halogeny to sa chyba swiatla przeciwmgielne. Masz pewnie soczewkowe reflektory, wiec nie masz tam zadnych spryskiwaczy czy systemu samopoziomowania. Modół komfortu nie ma sie do tego niczym. 2 czujniki do zainstalowania na wahaczach, sterownik poziomowania, wiekszy zbiornik na płyn do spryskiwaczy, pompka do spryskiwacyz reflektorów, spryskiwacze w zderzaku, no i cały dzien zabawy z ELSA i ciagnięcie wiązki przewodów. Do rozebrania masz troche tapicerki. Montowałem wszystko w passacie B5 z 99roku, koszta czesci w ASO to ok 1500zł nie liczac lamp.

0
  • #3 21 Lut 2009 09:34
    domex32
    Moderator na urlopie...

brandy-p napisał:
    Witam. Mam zamiar zmienić reflektory na xenonnowe (teraz mam halogeny).Auto to A6 2000r.
    Czy po wymianie będzie problem z poziomowaniem, czy muszę również wymienić moduł komfortu i czy będą konieczne zmiany w instalacji.
    Z góry THX

Rozumiem że chcesz zakupić oryginalne reflektory ksenonowe od audi i te zamontować u siebie tak?

0
  • #4 21 Lut 2009 12:51
    brandy-p
    Poziom 31  

domex32 napisał:
    brandy-p napisał:
    Z góry THX

Rozumiem że chcesz zakupić oryginalne reflektory ksenonowe od audi i te zamontować u siebie tak?

Dokładnie tak.

Spacewalker dzięki za szczegóły. Wszystko mam (drugie auto które przeznaczyłem na części).

0
  • Pomocny post
    #5 21 Lut 2009 13:07
    Spacewalker
    Poziom 32  

jak juz to wszystko podlaczysz, to musisz jechac na regulacje zasiegu lamp. Muszą sterownik wprowadzic w tryb serwisu i ustawic lampy na tubie pod wzgledem zasiegu. Potem juz sterownik sam bedzie sterował badajac obciązenie tylu itp .....

0
  • #6 21 Lut 2009 16:15
    brandy-p
    Poziom 31  

Dzięki

0