Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BŁĄD Żądany URL nie może zostać pobrany - HELP!

ragnar23 20 Lut 2009 23:57 4443 1
  • #1 20 Lut 2009 23:57
    ragnar23
    Poziom 1  

Witam

Pewnie już większość z Was domyśla się w czym problem. Pogooglowałem, ale nic z tego nie wyszło - odpowiedzi na problem nie znalazłem.

----------------------------------------------------------------------
    BŁĄD
    Żądany URL nie może zostać pobrany

Podczas sprowadzania URL-a: http://www.onet.pl/

wystąpił następujący błąd:

* Dostęp zabroniony.

Konfiguracja serwera wyklucza Twój dostęp do niego w chwili obecnej. Skontaktuj się z Twoim providerem jeśli jest jest to nieprawidłowość.
    Generated Fri, 20 Feb 2009 22:17:10 GMT by localhost (squid/3.0.PRE5)
    ----------------------------------------------------------------------

Zapytałem admina sieci czy jest jakiś psikuś czy coś, że na moim kompie nie odpala się żadna strona WWW, a na pozostałych na mieszkaniu wszystko działa bez zarzutu.
    Otrzymałem odpowiedź, że wszystkie komputery z mojego mieszkania są traktowane w ten sam sposób.
    Żeby było ciekawiej: GG i sieć działa (widze komputery w LANie)
    Przy pomocy polecenia ping, pobieram pakiety z dowolnego adresu bez problemu.
    Nie łączę się przez proxy, nie korzystam z firewalla (oprócz tego z windowsa) - prawie nigdy nie miałem wirusa.
    W ostatnim czasie nie instalowałem nic co mogłoby blokować mój dostęp do Internetu.

Proszę o szybką radę, bo jutro muszę wyjechać, a chce zostawić dziewczynie komputer z netem do pracy (dla wścibskich, pozostałe komputery na mieszkaniu nie są moje).

Jeśli taki wątek pojawił się kiedyś na tym forum to byłbym bardzo wdzięczny o podanie linka do niego, jeśli oczywiście rozwiąże to mój problem.

To chyba tyle
    Pozdrawiam!

0 1
  • #2 21 Lut 2009 08:05
    next22
    Poziom 18  

Podaj wynik polecenia "ipconfig " (start/uruchom/cmd/ipconfig)
    Może wpisz ręcznie adresy DNS-y.

0