Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki Amplituner/Wzmacniacz? 4kolumny + ew sub.

nozek007 22 Lut 2009 15:01 1587 1
  • #1 22 Lut 2009 15:01
    nozek007
    Poziom 1  

Witam!
    Jestem nawy na tym forum i mam prośbę,potrzebuje pomocy w doborze Amplitunera do mojego sprzętu.
    Posiadam na razie 4 kolumny,2 są z głośnikami Mcfun 15' Cale kolumny są Handbox-a i 2 kolumny mam Jamo studio 160(rms 70W)
    Do tego mogę mieć subwofer pasywny Hanboxa na głośnik 12'
    Wszystko chciałbym podłączyć pod jeden dobry wzmacniacz/Amp.
    Pożyczyłem od Kolegi Amplituner Sony gx707ES i nawet w miarę fajnie gra,ale nawet nie mogę mocniej zrobić niż 1/2 bo kolumny Jamo już wymiękają.
    Zamieszczam zdj.

Myśle kupić jakis dobry Amplituner 5.1,co Wy na to?

0 1
  • #2 23 Lut 2009 15:01
    krzysztogla
    Poziom 11  

Czesc-skoro kolumny wymiekaja to moze zacznij od zakupu kolumn-co znaczy ze nie moge mocniej zrobic niz1/2? Pozycja pokretła głosnosci wcale nie informuje nas o tym ze wzmacniacz pracuje -w tym przypadku na 50% maksymaslnej mocy-to zalezy od poziomu sygnału wejsciowego do wzmacniacza .Nie polecam amplitunerów 5.1 do słuchania stereo-one sprawdzaja sie idealnie do kina domowego lub do głosnego słuchania muzyki -ale jesli chodzi o umiarkowany poziom głosnosci sprawa jest zupełnie inna z powodu braku funkcji loudnes-fizjologiczny filtr kontur-z tego powodu soprany i basy brzmia kiepsko przy spokojnym odsłuchu stereo-posiadam onkyo txds595-i sprawa wyglada własnie tak jak napisałem- mimo że mocy mu nie brakuje .Ja poleciłbym tobie PIONEER A-602R .Pozdrowionka.

0