Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schemat elektryczny Kia Picanto

23 Lut 2009 19:53 20129 33
  • Poziom 2  
    Witam, poszukuję schematu Kia Picanto.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 10  
    Szukasz jakiejś konkretnej części czy całości?
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 2  
    Witam, szukam części dotyczącej zasilania grzałki pierwszej sondy lambda, od sterowania z ECU aż do grzałki. Pozdrawiam, RS
  • Poziom 2  
    Przydałby się schemat B-1a.
  • Poziom 2  
    O to chodziło, thx.
  • Poziom 10  
    Dla kolegi poeta5, jest to schemat obwodu centralnego zamka z modelu 2004, ale z tego co mi wiadomo to w późniejszych wersjach nie zostały wprowadzone żadne zmiany

Schemat elektryczny Kia Picanto
  • Poziom 10  
    Witam.
    Mam pytanie do kolegi AdamLBN.
    Gdzie w KIA Picanto fizycznie znajduje się czujnik MANIFOLD ABSOLUTE PRESSURE SENSOR znajdujący się na schemacie B-1c?
    proszę o informację
    pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Kolego adamLBN! Jeżeli udostępnisz tor zasilania 1,1 crdi to będę b. wdzięczny.
  • Poziom 1  
    Kolego A DAM lbn prosze o udostępienie jesli bys był taki łaskawy schematu zasilania spryskiwacza szyby przedniej bo mi niedziała .
  • Poziom 10  
    Mam prośbę do Adama LBN o schemat złącza modułu ABS do Picanto EX 2005r.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Dzięki serdeczne.
    Dokładnie o to chodziło.
    Adam mam prośbę o Twojego maila.
    Kia to jest obecne autko mojej żony i może się zdarzyć, że jeszcze kiedyś będę potrzebował Twojej pomocy.
    Mój mail:
    sp9dac(malpa)poczta.onet.pl
    Pozdrawiam.
    Zbyszek
  • Poziom 15  
    sp9dac Ty chcesz kontakt do Adama czy do mnie?
  • Poziom 10  
    Do Adama, bo jak dobrze czytam to On jest w posiadaniu schematów elektrycznych do KIA PICANTO a mogę jeszcze czegoś potrzebować.
    Pozdrawiam.
    Zbyszek
  • Poziom 2  
    Witam,

czy ktos byłby w stanie podzielić się schematem elektrycznych szyb do Kia Picanto?
  • Poziom 1  
    Szukam dla kia picanto schematu podłączenia świateł cofania i tylnych przeciwmgielnych. Bezpieczniki, żarówki i przekaźniki sprawdzone i są sprawne. Zapewne oba obwody nie mają ze sobą za wiele wspólnego. Podejrzany czujnik cofania, ale bez schematu ciężko dojść przyczyny. Kontrolka od świateł przeciwmgielnych też nie świeci, chociaż załączenie podaje plus na cewkę przekaźnika. Jest też plus na stykach i gdyby przekaźnik złapał żarówka się zapala. Będę wdzięczny za podesłanie schematu.
  • Poziom 10  
    Cześć Panowie. Posiadany model to KIA Picanto 2008 ( po lifcie ), bez klimy i halogenek z przodu, szyby przód elektryczne, centralny zamek.

1. Pod maską - w posiadanej wiązce - znalazłem : złączkę do sprężarki ( 2 piny ) i czujnika klimy ( 4 piny ). W zeszłym tyg. zakupiłem kpl. klimę w komplecie z wiązką i skrzynką bezp.

2. W konsolce ( w moim standardzie : listwa zaślepek z awaryjnymi i przeciwmgielnymi z tył - 2 przyciski ) znalazłem kostkę halogeny - przód. Po założeniu przełącznika i naciśnięciu, załącza się przekaźnik ). Halogenów nie posiadam, więc nie wiem co włączam.

3. Przezbroiłem tylne drzwi pod elektrykę ( 2 x mech. podnoszenia i 2 x wiązka - kostki : podn. szyby, głośnik, przełącznik, centralny zamek ). Mam dwie wiązki do drzwi przednich ( kostki : podn. szyby, głośnik, przełącznik, centralny zamek, podgrzewanie + kierunkowskaz w lusterkach, głośnik w zaślepce ) i kpl. wiązkę wewnętrzną z wersji : 2 x podgrzewane fotele, elektryka szyb - przód i tył, lusterka elektryczne z kierunkiem ( 6 pin ).

Nie mogę doprosić się dealera KIA - Mirków k/Wrocławia - KIA Polska o instr. obsługi do modelu 2008 - po lifcie. Potrzebuję rozpiskę bezpieczników w komorze silnika i w kokpicie bo nie mogę porównać wyposażenia instalacji, ani sprawdzić tego co mam, a czego nie mam. Proszę o pomoc.

A dodatkowo mam pytanie :

1. Czy muszę wymienić wiązkę kokpitu ( na dwóch skrajnych klawiszach konsoli jest podgrzewanie foteli )?
    2. Czy muszę wymienić wiązkę wewnętrzną ze skrzynką bezpiecznikową w kokpicie?
    3. Czy muszę wymienić wiązkę w komorze silnika ( mimo posiadanych 2 kostek klimy, brak 2 przekaźników w skrzynce bezpieczników )?

Tyle wiem dotychczas. Pozdrawiam i proszę o kontakt.
  • Poziom 14  
    Witam wszystkich. Znajomy kupił reflektory led, do Kia Picanto II 2013r, które posiadają gniazdo 10 pin, natomiast fabrycznie pod maską jest wtyczka 6 pin. Reflektory są oryginalne. Czy posiada ktoś schemat wiązki świateł zarówno wersji 6 i 10 pin żeby dało się wykonać ewentualną przejściówkę?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
  • Poziom 2  
    Witam,
    w swojej Picanto chcę wymienić kierownicę na podgrzewaną. Żona zimą marznie w ręce więc trzeba coś na to poradzić :D
    Zakupiłem kierownice wraz z taśmą i przełącznikiem (cały panel). Do podłączenia brakuje jeszcze wiązki od kolumny kierownicy / panelu sterującego ..... i schematu elektrycznego.

Czy ma ktoś może schemat instalacji elektrycznej (przynajmniej kolumny kierowniczej) ?
    Ewentualnie skąd można ściągnąć lub zakupić schematy elektryczne kub instrukcję serwisową to tego samochodu?

Samochód: Kia Picanto II (TA), 2011, 1.0

pozdrawiam
    Adam_Zdanuk
  • Poziom 2  
    Witam poszukuje caly schemat zasilania sterownika silnika kia picanto 1.1 2005r. wraz z zasilaniem przekaznikow. Mam usterke w aucie, ze podczas jazdy ginie na 2 sekundy zasilanie komputera. z gory dziekuje za pomoc....
  • Poziom 2  
    witam
    poszukuje schematu elektrycznego klimatyzacji do kia picanto 2008 po lift 1.0 benzyna
    chodzi o dwie wersje z klimatronikiem i bez.
    schemat panelu klimatronic
  • Poziom 2  
    Witam.
    Czy mógłby się ktoś podzielić kawałkiem schematu do pierwszej wersji KIA PICANTO? Potrzebuję fragment instalacji z podgrzewanymi fotelami.
    Z góry bardzo dziękuję :-)
  • Poziom 13  
    Witam,

Czy mógłbym prosić raz jeszcze schemat zamka centralnego wraz ze wszystkimi odnośnikami do ETAC'sa? Autko to Picanto po lifcie 1.0 Pb 2007r.
    Z góry dziękuję!

Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Podjedź na KIA , to może udostępnią......:?: :?: :?: ;)
  • Poziom 13  
    Kolejny onanista na forum? Nie chcesz pomóc - nie pisz. Proste?
  • Poziom 1  
    Witam
    Panowie potrzebuje schematu do Kia Picanto 1.0 2007 przed liftem
    Sterowania elektrycznych szyb (tylko przód)

Z góry dziękuje
    Pozdrawiam