Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane 1.6 96r. kto z VIN poda kod do IMMO ??

Spikegs 23 Lut 2009 20:36 7976 8
  • #1 23 Lut 2009 20:36
    Spikegs
    Poziom 10  

Witam.

Potrzebuję wygenerować z VIN kod odblokowania IMMO w Renault Megane 1.6 benzyna z 1996r. Auto dobrego kolegi, który nie ma do niego książki, a dojazd do ASO odpada, jak również płacenie im za to co się klientowi jawnie należy.

Będę wdzięczny za wszelką pomoc, ewentualnie mogę rozebrać pilota i podać kod do wyliczenia. Mogę nawet sam wyliczyć, jeśli ktoś podeśle algorytm. Wiem, że takie sprawy są płatne, ale dla mnie to sporadyczny przypadek.

Z góry dzięki.

• #3 23 Lut 2009 20:43
    Spikegs
    Poziom 10  

wysłałem na pw. Będę wdzięczny za pomoc.

• #4 25 Lut 2009 02:24
    Buzka23
    Poziom 17  

Kod ten mozesz jedynie uzyskac w ASO

• #5 25 Lut 2009 08:34
    licho23
    Poziom 19  

elektrit da se radę z wyliczeniem bo ma kalka:D

• #6 25 Lut 2009 17:22
    Spikegs
    Poziom 10  

Problem już rozwiązany i mogę się pochwalić, że samodzielnie, w takim wypadku służę już pomocą innym w tym temacie. Czasami warto uwierzyć w swoje możliwości i nie zawracać komukolwiek głowy. Tak więc dzięki za dobre chęci. Temat zamykam.

• #7 13 Sie 2009 10:16
    Giansar
    Poziom 2  

Witam,

To ja bym bardzo prosił o pomoc.
    Wczoraj właśnie kluczyk od meganki (benzyna 1.4 1996) przestał otwierać zdalnie. Auto zostało daleko w mieście i czeka. Kluczyk zapasowy również nie otwiera. Wymiana baterii nie pomogła.
    Chętnie grzebnę przynajmniej w odbiorniku, nim oddam na warsztat, ale chcę sprowadzić auto pod dom - na razie pozostaje więc hol i laweta.
    Jeżeli faktycznie można poradzić sobie z tym kodem bez pomocy ASO, to będę wdzięczny za informację.

Edit: Kluczyki sprawdzone aparatem w komórce - dioda nadaje.

• #8 13 Sie 2009 11:35
    Spikegs
    Poziom 10  

Kolego na 99% można sobie poradzić bez ASO, bez lawety i bez holowania. Na pw napisałem Ci numer kontaktowy do mnie. Zadzwoń a pomogę w najszybszy możliwy sposób.

Pozdrawiam.

• #9 13 Sie 2009 19:32
    Giansar
    Poziom 2  

Ogromne dzięki dla Spikegs za błyskawiczną i skuteczną pomoc!
    Kod zadziałał :) Autko mam już na podwórku. Zdalny centralny nadal nie działa, więc problem leży jeszcze gdzieś indziej, ale teraz przynajmniej nie muszę się martwić o to, jak dojechać do warsztatu, jeżeli przez weekend jeszcze bardziej go popsuję.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME