Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piekarnik elektryczny, płytka gazowa, okap

24 Lut 2009 00:25 4207 6
  • Poziom 12  
    Witam. Poszukuję jak w temacie szerokość 60 cm kolor inox cena zestawu 1700 - 2500. Oglądałem sprzęt amica mastercook ariston. Co polecacie?
  • Poziom 21  
    Gorenje :)

Dodano po 15 [minuty]:

Albo jak już to Amica ale nie bierz płyt Amiki ze sterowanie w rogu (np PG1620).Ariston płyty ma fajne (np pz 640 ms).
    W sumie płyta aristona, piekarnik amiki, i będzie fany zestaw. Do tego okap gorenje dt 6545.
    Ceny
    dt 6545 około 850zł
    pz 640 ix około 500zł
    EBP 8452 około 1000zł
    To moja propozycja:)

Dodano po 3 [minuty]:

Lub okap boscha dke 665a-cichutki ale brzydki:) około 1100zł
  • Poziom 13  
    Ja polecam produkty Mastercooka lub Amice, wybieraj z polskich producentów. Za 1399 w MM kupisz zestaw pikarnik z płytą gaz na szkle M8EPFL +gcf64i, lub z płytą zwykła trochę taniej, okap to tylko kwestia gustu większośc producentów kupuje od poddostawców wieć wybierz sam.
  • Poziom 2  
    polecam okap gorenije bardzo cichy
  • Poziom 21  
    adam_zg napisał:
    Ja polecam produkty Mastercooka lub Amice, wybieraj z polskich producentów. Za 1399 w MM kupisz zestaw pikarnik z płytą gaz na szkle M8EPFL +gcf64i, lub z płytą zwykła trochę taniej, okap to tylko kwestia gustu większośc producentów kupuje od poddostawców wieć wybierz sam.

Piekarnik mastercooka to porażka(jak dla mnie) chyba że tak jak pisze adam_zg kupujesz w zestawie z płytą, wtedy braki nadrabia ceną:) Ja bym wolał wydać więcej:)
  • Poziom 2  
    Ja mogę swobodnie polecić okapy Amica Sporo osób w moim towarzystwie ma coś takiego i są zadowoleni.
  • Poziom 12  
    Ja polecam piekarnik Amica i nie z tego względu że tam pracuje ale z tego względu bo widzę jak są robione i wiem jak są nie zawodne.Wszystko jedno czy z dolnej półki czy z górnej różnią się tylko wyposażeniem a nie jakością.