Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Metal Work Pneumatic
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

14-bitowy konwerter ADC z buforem wejściowym.

emer2 24 Lut 2009 10:13 1152 0
 • 14-bitowy konwerter ADC z buforem wejściowym.
  Moduł ADS61B49 (ADS61B29) jest 14-bitowym konwerterem analogowo-cyfrowym ADC (analog-to-digital converter) z próbkowaniem rzędu do 250 MSPS. Układ ten łączy wysoce dynamiczne osiągi, niski pobór energii i dostępny jest w 48-pinowej obudowie typu QFN. Posiada wewnętrzny bufor analogowy, dzięki temu idealnie nadaje się do szerokopasmowych systemów komunikacji. Bufor utrzymuje stałe osiągi i szeroki zakres poziomu częstotliwości.
  Układ ADS61B49 (ADS61B29) dostarcza opcje wzmocnienia, które mogą zostać użyte, po to, by ulepszyć osiągi SFDR, gdy na wejście podawany jest sygnał niższego poziomu. Moduł zawiera pętle wyrównującą DC. Dostępne są również, równoległy CMOS z cyfrowymi wyjściami oraz interfejs LVDS. W niższym poziomie próbkowania konwerter ADC automatycznie działa przy obniżonym napięciu nie tracąc przy tym na osiągach.
  Układ ten zawiera wewnętrzny odnośnik, podczas, gdy tradycyjne piny odniesienia i kondensatory odsprzęgające zostały wyeliminowane. Moduł jest przystosowany do pracy w zakresie temperatury od -40 do 85 °C.

  Strona układu
  Nota katalogowa

 • Metal Work Pneumatic
  Szukaj w 5mln produktów