Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

polsat cyfrowy czy telewizja n

igor1989 24 Feb 2009 16:36 4826 7
 • #1
  igor1989
  Level 10  
  witam chce zamowic polasa cyfrowy lub telewizje n. Co jest lepsze? interesuje mnie abonament ok 40 zł .Czy zamawiasz ''cyfre'' lub ''n'' to przejdzaja monotwac satelite czy trzeba samemu montowac.Mam stara satelite analogowa czy bedzie dobra dla telewizj ''n''.Mam stary tv curtis czy tez bedzie dobry dla tv ''n''???? dzieki za opowiedzi
 • #2
  matzg
  Level 35  
  Witam,porównaj sobie oferty...
  http://www.cyfrowypolsat.pl/

  http://n.pl/

  Odnośnie montażu decyzja należy do Ciebie, sugerowałbym zlecić to ludziom którzy się na tym znają i mają odpowiedni sprzęt.

  Dekoder analogowy nie będzie dobry dla "N" (możesz dać go dzieciom do zabawy..;))

  Telewizor jeżeli ma wejście Euro lub Chincz to nadaje się.
 • #3
  piszcza
  Level 14  
  igor1989 wrote:
  witam chce zamowic polasa cyfrowy lub telewizje n. Co jest lepsze? interesuje mnie abonament ok 40 zł .Czy zamawiasz ''cyfre'' lub ''n'' to przejdzaja monotwac satelite czy trzeba samemu montowac.Mam stara satelite analogowa czy bedzie dobra dla telewizj ''n''.Mam stary tv curtis czy tez bedzie dobry dla tv ''n''???? dzieki za opowiedzi  Konwerter w antenie musisz wymienić, jeżeli nie ma więcej niż 5-6 lat. (Musi być full band i mieć niski współczynnik szumów).
  Jeżeli decydujesz się na enkę, to lepiej zamówić przez internet albo telefonicznie, wtedy okres umowy jest krótszy-rok, a średnia za miesiąc (licząc pierwsze miesiące promocji) niższa. Wtedy w obydwóch platformach wyjdzie abonament do 40 zł.
  Generalnie obie platformy są ciekawe, ale musisz wybrać to co lubisz. Polsat jest bardziej uniwersalny.
 • #4
  igor1989
  Level 10  
  wiec gdy chce kupic enke musze wymienic satelite a gdy chce cyfre oni mi daja swoja czasze dekoder tak?
 • #6
  igor1989
  Level 10  
  chyba 80 cm .Mysle ze lepiej bylo by kupic od cyfry lub polsatu lub n ten konwerter
 • #8
  piszcza
  Level 14  
  Talerz od anteny nie wymieniaj, tylko konwerter. Jak chcesz mieć możliwość nagrywania, to kup sobie konwerter twin. Jak chcesz jeszcze oglądać programy z Astry, to konwerter twin monoblock. Czaszy samej nie wymieniaj, nie ma potrzeby. Nie będziesz musiał się bawić w ustawienia. I jeszcze zobacz jaki masz uchwyt konwertera, bo dawno, dawno temu były uchwyty konwertera fi 20. Teraz są fi 40, ale bywają na fi 23. Z trudem, ale uda się też zamontować fi 23 u tym fi 20. Nie jest to najlepsze mocowanie, ale u mnie już kilka lat działa.