Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfrowa Telewizja Kablowa Vectra - pytanko

marwalmw 24 Lut 2009 18:51 6193 2
  • #1 24 Lut 2009 18:51
    marwalmw
    Poziom 9  

Witam!

Mam takie pytanko - teraz mam kablowke Vectre analogowa na 2 tv w domu. Jesli wezme dekoder cyfrowy - bede mial na tym tv do ktorego podlacze dekoder - tv cyfrowa, a na tym drugim - bez zmian, nadal analogowa, tak? Dobrze rozumiem? I tu moje pytanko - czy sa jakies mozliwosci technicze, zeby za jakis czas np. zablokowali mi tv analogowa i zeby zostala tylko cyfrowa? Czy jesli by chcieli wycofac analogowa to calkiem by ja musieli wycofac wszystkim w kablowce? Co o tym myslicie? Z gory dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam!

0 2
  • #2 25 Lut 2009 11:37
    N.E.M.O.
    Poziom 14  

Brawo kolega doszedł do słusznych wniosków. !!!
    ROZDAWNICTWO DEKODERÓW cyfrowych jakie ma ostatnio miejsce NIE MA WCALE NA CELU DOBRA KLIENTA. W 99% domów kablówkę ma więcej niż jeden TV ale płaci się JEDEN abonament :D. Jak wszyscy będą mieli dekoderki to analogowy sygnał się wyłączy i kablóweczka będzie TYLKO w jednym :D A jak się będzie chciało w kilku TV to trzeba bedzie płacić KILKA ABO. Drugie udogodnienie dla operatora to kontrola opłacania abo- teraz żeby odciąć czy podłączyć sygnał trzeba wysyłać ekipę i ta fizycznie odcina sygnał. Jak będą same dekoderki to kolega w centrum zarządzania dwa razy kliknie w klawiaturę i wyśle do kart deaktywację i po sprawie :D

0
  • #3 29 Kwi 2009 15:52
    marwalmw
    Poziom 9  

Wzialem dekoder cyfrowy a analogowa kablowke mam nadal. Z tego, co czytalem, inni abonenci Vectry z innych miast maja tak samo, wiec najprawdopodobniej analogowy odbior pozostanie.

0