Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zdalny pulpit nie chce się połączyć

mazycool 24 Lut 2009 22:16 2551 1
  • #1 24 Lut 2009 22:16
    mazycool
    Poziom 9  

Witam,

Mam następujący problem. Pracuje w pewnej firmie i musze korzystać z zdalngo dostępu. Zmieniłem teraz mieszkanie gdzie właściciel zapewnił nam net (LANet) i router D-Link 524 (standart studencki). Na starym mieszkaniu wszytsko chodziło ładnie pięknie bez problemów. Po bezporblemowym połączeniu się z nową siecią wszytskie usługi internetowe/sieciowe (nie korzystam z DC torrentów itp) działają poprawnie oprócz zdalnego puplpitu. Połączenie zdalnego pulpitu jest poprawnie skonfigurowane -w moim rodzinnym domu wszytsko działa jak należy - a kiedy wróce do mieszkania wywala mi nasŧepujący błąd:

Code:
     # Klient nie mógł się połączyć z komputerem zdalnym. Być może nie są włączone połączenia zdalne lub komputer jest zbyt zajęty, aby akceptować nowe połączenia. Możliwe również, że połączenie uniemożliwiają problemy z siecią. Ponów próbę połączenia później. Jeśli problem nie będzie ustępował, skontaktuj się z administratorem.

Na routerze udostępniłem porty, zmianiłem na inne porty (rejestr + router) i nie uzyskałem pożądnego wyniku.

Co zrobić z tym fantem ??
    Może być to wina providera ??

0 1
  • #2 25 Lut 2009 09:25
    orzelpiotr
    Poziom 34  

Możesz nie mieć publicznego IP. Sprawdź u providera.

0