logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Kłopot (software) Z Canon Pixma Ip4600

ToomeG 25 Lut 2009 15:25 1131 0
REKLAMA
  • #1 6202623
    ToomeG
    Poziom 1  
    Witam. Stałem się dzisiaj szczęśliwym (hmm? no właśnie...) posiadaczem drukarki Canon Pixma ip4600 ! Przejdę od razu do konkretu bo problem jest jeden.

    Drukuję dokument > OK, udało się - szybko i ładnie > PROBLEM: nie zamyka się okienko statusu drukarki, w którym cały czas widoczna jest informacja, że dokument jest w trakcie wydruku (mimo, że w rzeczywistości mam go od dawna w ręku) > Anulować dokumentu się nie da (tzn. nie się nie dzieje kiedy chce to zrobić, wszędzie ma status "Drukowanie w toku") > W konsekwencji nie mogę potem wydrukować niczego innego (pomaga tylko restart kompa i plujki) ponieważ w kolejce cały czas stoi, teoretycznie nie "skończony", pierwszy plik.

    Oto i cała sytuacja. Sterowniki przeinstalowywałem, zmieniałem nawet port i kabel USB, usunąłem wszystko co się dało po poprzedniej drukarce (ip2000) i NIC.
    Po podłączeniu drukarki do notebooka wszystko śmiga jak należy, problem najprawdopodobniej w PC. Porównywałem usługi systemowe na obu kompach - praktycznie bez zmian.
    Domyślam się, iż nie jest to łatwa sprawa ale jeżeli komuś przychodzi coś na myśl to miło byłoby gdyby się podzielił. Format to dla mnie ostateczna ostateczność (masa czasu).
    Pozdrawiam,
    Tomek
  • REKLAMA
REKLAMA