Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

System wizualizacji/podglądu systemu alarmowego.

karol123 25 Feb 2009 19:37 1928 6
Optex
 • #1
  karol123
  Level 16  
  Witam wszystkich pisze bo mam problem z zbudowaniem systemu alarmowego a mianowicie chodzi o zrobienie podglądu stanu czuwania czujek z pomieszczenia strażnika które jest oddalone od biurowca w którym jest zainstalowany system alarmowy o jakieś 100mb ale nie mogę położyć przewodu ponieważ jest to technicznie niemożliwe a jak już to bardzo kosztowne czy istnieją systemy przesyłania radiowego takiego sygnału o stanie czujek. Pozdrawiam proszę o podpowiedz.
  [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
 • Optex
 • Optex
 • #3
  s6spn6
  Level 24  
  ale kolego co ty chcesz przesylac czy czujka/czujki jest naruszona czy porpaotu wywolanie alarm uz centrali, czy tylko czy jest systme uzbrojony.
 • #4
  wpat
  Level 22  
  Za mało danych o centrali np. jaka to centrala - ile wyjść ta centrala posiada, ile czujek i jakie stany mają być widoczne
 • #5
  bartez132
  Level 18  
  wynika z tego ze jest tam osobna centrala wiec proponuje podpiac pod centrale rp501 elmesa jako wskaznik czuwania.. w biurowcu odbiornik i po problemie
 • #6
  mario770909
  Level 16  
  U Gorke są radipowiadomienia wielokanałowe. Zrobiłem kilka tablic synoptycznych na tym ustrojstwie, pracuje bez zarzutu. Jeszcze jedno, musisz się określić czy chcesz aby stróż widział naruszenie czujek, czy naruszenie stref, status tych stref, może przyciski napadowe- jest wiele opcji. Jeżeli naruszenie stref to dobierasz odpowiedni nadajnik i odbiornik (są różni producenci- ja preferuję GORKE) a potem tylko kosmetyka i działa.
 • #7
  SMDmaniak
  Level 23  
  Witam!

  Proponuje centrale Satel Integra i ETHM-1. Dozor poprzez GUARDX polaczony za pomoca 2 bezprzewodowych Accesspoint w trybie Bridge.


  http://www.dlink.com/products/?pid=292

  pozdr

  ps mozna tez sprobowac tylko z karta sieciowa i bezprzewodowym routerem ale przy 2 Accesspoint ach jest wieksza mozliwosc lokalizacji urzadzen.