Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Katalogi elementów elektronicznych TESLI

r2d2004 25 Lut 2009 20:10 1812 0
  • #1 25 Lut 2009 20:10
    r2d2004
    Poziom 31  

Witam

Co prawda z elementami półprzewodnikowymi produkcji naszych sąsiadów z za południowej granicy (dawna TESLA) mamy obecnie rzadko do czynienia, zresztą tak jak z elementami naszego CEMI z okresu PRLu. Czasami jednak coś się znajdzie w starych zapasach i dobrze byłoby wiedzieć jakie parametry ma tranzystor np. KC507, czy dioda KA261 lub co to jest za układ MAA661 itd.

Katalogi Tesli dostępne są na EleNocie:

Tesla na EleNocie (są to tylko skany całych katalogów, które trzeba ściągać w całości i wertować strona po stronie, aby odnaleźć dany element - czasochłonne)

oraz
    TUTAJ (łatwiejsze wyszukiwanie niż na EleNocie, bo są odnośniki do poszczególnych elementów, ułożone alfabetycznie z których przenoszeni jesteśmy na odpowiednią stronę danego katalogu).

Pozdrawiam
    PS Piszę w nowym temacie, bo moderatorzy pozamykali wszystkie dotychczasowe tematy z katalogami - "przyklejone". Przy okazji info dla moderatorów, że w bazie "elki" nie znalazłem katalogów TESLI, co by nie zarzucono mi znowu, że daję odnośniki do obcych stron.

Przy okazji proszę usunąć mój ostatni wpis (temat zamknięty, więc sam nie mogę tego zrobić) z tego tematu:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic16031-30.html

... bo dotyczy postów, które zostały już skasowane przez moderatora.

0 0
  Szukaj w 5mln produktów