Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak dźwięku w laptopie

Jagoda136 25 Lut 2009 21:10 24355 5
 • #1 25 Lut 2009 21:10
  Jagoda136
  Poziom 2  

  Słuchajcie. Od jakiegoś czasu nie mam głosu w laptopie. W ogóle nie mam w pasku narzędzi tego głośnika do podgłaśniania. Nie wiem co mam robić . Jak to naprawić czy mam iść z tym do naprawy. A jak co ile będzie kosztowało . Bo moi Rodzice mnie chyba zabiją jak sie dowiedzą. Czy to możliwe że usunęłam zły program ?

  Moderowany przez mat_ed:

  Post tym razem poprawiłem. Następny tak niechlujnie napisany post przez koleżankę przyczyni się do zamknięcia tematu.

 • #2 25 Lut 2009 21:16
  nik23
  Poziom 9  

  Jaki laptop? jak toshiba to wciśnij i przytrzymaj przycisk FN o ile masz taki. Jest obok lewego ctrl i tam pojawi sie okienko ja na esc mam przypisany głośnik

 • #3 25 Lut 2009 21:25
  slvestr
  Poziom 32  

  Ikona głośności obok zegara Panel sterowania->Dźwięki i urządzenia audio->pokaż ikonę głośności na pasku zadań

 • #4 25 Lut 2009 21:34
  Makro1993
  Poziom 26  

  (Dla Visty) Start ---> Panel sterownia ---> System ---> Menadżer urządzeń (Prawy górny róg) ---> Rozwiń listę Kontrolery dźwięku, wideo i gier i powiedz co tam masz napisane.

  (Dla XP) Start ---> Panel sterownia (Widok klasyczny) ---> System ---> Zakładka sprzęt ---> Menadżer urządzeń ---> Rozwiń listę Kontrolery dźwięku, wideo i gier i powiedz co tam masz napisane.

 • #5 26 Lut 2009 23:43
  Jagoda136
  Poziom 2  

  Tam mi Pisze "Brak Urządzeń Audio". Możliwe że coś odinstaloowałam Czy coo . Alee nie mam Peewności .

  Dodano po 37 [minuty]:

  A Jeśli To Pomoże to mam Laptoopa . "Acer Aspire 5000"

  Dodano po 22 [minuty]:

  Kombinowałam i Koombinowałam.

  Włączyłam
  Panele Sterowania. -> Drukarki i inny sprzęt -> Dodaj Sprzęt.. Puźniej Wyświetliło mi się "Kreator dodawania Sprzętu- Zapraszamy". Potem Kliknełam Dalej.. Kreator wtedy zaczoł Szukać Sprzętu.. Potem Wyświetliło mi się Takie Pytanie. "Czy Urządzenie zostało już Podłączone do Kąputera". Nacisnełam Że Tak. . Niewiedziałąm Co maam Roobić Więc naciskałam co po padnie . A na Pierwszym rzucie było "Kontroler mediów audio" więc Zaznaczyłam i nacisnełam Daalej. Potem Szukało i Szukało i Wyświetliło mi się to. : Kończenie prac Kreatora dodawania sprzętu "Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28)" Aby uruchomić Moduł rozwiązywania problemu naciśni zakończ. no więc Kliknełam . I Zaczełam Instalować. i wyświetliło mi się" Sprzęt NIE ZOSTAŁ zainstalowany, ponieważ kreator nie może odnaleść wymaganego oprogramowania.... ... ... Naciśni przycisk wstecz jeżeli masz nośnik instalacyjn, taki jak dysk CD-ROM, lub znasz lokalizacje oprogramowania. .. Niewiem Co mam Daalej Roobić HELP. !!

  Dodano po 4 [minuty]:

  Tam Gdzie ta Minka to kod dwadzieścia osiem . ;D

 • #6 26 Lut 2009 23:47
  mat_ed
  Poziom 43  

  Jestem człowiekiem,który dotrzymuje danego słowa. Tak będzie i tym razem. Wyraźnie prosiłem o coś koleżankę w pierwszym poście, koleżanka nie zastosowała się do mojej prośby i w dalszym ciągu pisze w sposób niechlujny. Tym samym dbając o dobry poziom Forum temat zamykam i umieszczam tam gdzie jego miejsce czyt. kosz.

 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME