Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Potrzebne uaktualnienie do GPS CN-GP50 (Panasonic Strada)

aras_aras 26 Feb 2009 19:40 14669 6
    aras_aras
    Level 12  
    Witam
    Czy może mi ktoś pomóc? Problem jak w temacie. Do tej pory odwiedzałem stronę producenta:

http://panasonic.co.jp/pas/en/software/pnd/pl/index.html

ale po paru miesiącach nie wchodzenia na nią ostatnio sie zdziwiłem, bo jest tylko w języku japońskim. Kiedyś była po angielsku i wszystko ładnie sie ściągało.

Dzięki za wszelką pomoc.
    aras_aras
    Level 12  
    Dzięki za link do stronki.

Niestety coś nie idzie mi z ta aktualizacją (a nie robię tego pierwszy raz).
    Przy aktualizowaniu ROM Image wyskakuje mi błąd, a konkretnie w kroku nr 7 opisanym w instrukcji. Objawia sie to tylko dźwiękiem ostrzegawczym z kompa i nic więcej. Wszystkie kolejne kroki idą dalej. Ale potem przy wgrywaniu skopiowanych plików z ustawieniami Usera okazuje się, że cały folder "Settings" nie istnieje (!) No i oczywiście GPS nie odpala w ogóle.

Hmm, chciałem sobie uaktualnić sprzęta, a teraz wygląda na to, że nie mam go w ogóle.

Czyżby błędne oprogramowanie na stronie? A może ja cos sknociłem. Sam nie wiem.

Może mi ktoś pomóc?
    martinb33
    Level 13  
    OK panowie, a aktualizacja mapy do tego sprzętu??
    centurion 1
    Level 10  
    Z tą aktualizacją się wcale nie spieszą ja swoją odblokowałem i latam na mapach IGO AMIGO i MIOMAP próbowałem też na Auto mapie ale wariowała
    martinb33
    Level 13  
    A kolega Centurion 1 może pomóc w odblokowaniu?? ?Jakieś źródlo jak tą navi odblokować??