Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zgubiłem kluczyk z immobilizerem do Swifta

carlos_elektronik 27 Lut 2009 19:30 4600 7
  • #1 27 Lut 2009 19:30
    carlos_elektronik
    Poziom 9  

Witam, posiadam suzuki swift z 97r z immobilizerem i pech chciał, że kluczyk zgubił się :( Jestem załamany :( Podobny przypadek był w tym temacie: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic442056.html Bardzo was proszę o pomoc.

2 7
  • #3 03 Mar 2009 19:48
    carlos_elektronik
    Poziom 9  

Dzięki za informacje... Musze dorobić kluczyk na podstawie zamka z drzwi. Pytanie do posiadaczy suzuki - czy kluczyk do schowka w suzuki jest taki sam jak do drzwi i stacyjki?

0
  • #4 03 Mar 2009 22:31
    Solo
    Poziom 21  

W schowku nie masz wszystkich zapadek. W grę wchodzi stacyjka, zamek drzwi lub bagażnika - z tego da się zrobić klucz. A co do immo to nie musisz pędzić aż do Barlinka, wydaję mi się że ktoś w Zielonej powinien Ci pomóc, tylko popytaj się w punktach dorabiania kluczy.

0
  • #5 03 Mar 2009 23:00
    carlos_elektronik
    Poziom 9  

dzięki tak myślałem :) stacyjkę w jaki sposób można wymontować?

0
  • #6 06 Mar 2009 22:35
    carlos_elektronik
    Poziom 9  

Witam kluczyk dorobiłem ale jest jeszcze ten nieszczęsny immobilizer, który muszę usunąć. Na biurku już mam komputer od Swifta oraz controller immobilizer Suzuki. To drugie małe pudełeczko to same tranzystorki i układy scalone, wiec podejrzewam ze tylko pełni rolę dekodowania kluczyka i podaje do ECU informacje. Ktoś jest w stanie pomóc mi w tej kategorii? Nie uśmiecha mi się płacić 500zł za kodowanie kluczyka, dlatego wolę całkowicie pozbyć się immobilizera ze względu na wiek samochodu... :) Proszę o szybką pomoc, bo sprawa jest pilna.

0
  • #7 07 Mar 2009 09:28
    Solo
    Poziom 21  

Obawiam się że tego typu informacji nikt Ci nie poda za darmo, już abstrachując od faktu że jest to niezgodne z regulaminem elektrody.

1
  • #8 07 Mar 2009 13:24
    carlos_elektronik
    Poziom 9  

To wiem, ale pomoc mogę otrzymać na PW ;)

1