Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ericsson T65 Kabel DATA

03 Gru 2002 01:24 2510 7
  • Poziom 15  
    Witam!
    Szukam schematu kabla transmisji danych do tegosz Eryka.
    Chodzi o wykorzystanie modemu i zabawe z grafika.
    Mam scheamt kabla serwisowego ale na nim nie daje sie uruchomic transmisji danych.

Licze na pomoc. Pozdrawiam. MarCiu
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 15  
    kabel data i servisowy to te same kabelki ich różnica polega jedynie na rozmieszczeniu pinów we wtyczce-nie łącz pinów odpowiedzialnych zaflasch,bodjże 9+11 Podłącz tylko rx tx gnd(10) rx 4 tx 5 ale nie pamietam jak by co to pisz
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 15  
    Witam!
    Z tym kablem nie jestem tai pewien. Wczoraj znalazlem taki oto shemat tylo ze do R520. (wysylam w zalaczniku).
    Ten podlaczenia o ktorych mowisz widziales wykonywales czy tylko tak sadzisz.
    Ten co znalazlem ma calkiem inne podlaczenie pinow i teraz nie wiem ktory jest wlasciwy. :?:
    Wiem ze roznica jest napewno we wtyczce a te wykunuje sam. Wiec nie chce sie bawic na darmo. A to jest troszku zegarmstrzowska robota :).
    Za wszelkie informacje bede wdzeczny.
  • Poziom 15  
    podłącz data out data in i gnd to wszystko i działa na 100%
    data out 10 pin maxa łącz z 5 pinem wtyczki
    data in 9 pin maxa łącz z 4 pinem wtyczki
    gnd do pinu 10 wtyczki
  • Poziom 15  
    Wielkie dzeki !
    wlasnie rozbrajam stara klawiature do smsow od eryka co by miec wtyczke bo na to ustrojstwo chca 50 zl (60 caly kabel :lol: )
    I jutro modze. Maxa ma
    Jeszcze raz dzeki !

Ps Jak chesz to za to moge Ci powiedziec jak dostac uklady Maxa albo dallasa ze free (oczywiscei nie wszystkie) ale spory wybor.
  • Poziom 18  
    Powiedz i mi :lol: Wal jakby co na priv !
  • Poziom 15  
    Niestety podlaczenie podlaczenie takie nie przynioslo rezultatu :( znaczy sie sama 4 5 i 10 :cry:
    Jak powinien sie zachowac telefon po podlaczeniu kabelka?
    Ale jeszcze zwalam proglem na zastosowanie 5V Maxa zasilanego z kompa. Mam teraz 3V ale SMD wiec musze sie pobawic w zegarmistrza :)
    I jeszcze pytanko na shematach raz max jest zasilany z komorki raz z kompa czy ma to jakies znaczenie?

Kurna a juz myslalem ze se na swieta choinek naladuje :)

Pozdrowka na Swieta! MarCiu
  • Poziom 24  
    Cześć

I co działa z tym SMD

Pozdrawiam
    Fotis