Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

22dc594/62b jak sprawdzić bez wyświetlacza

saly 27 Lut 2009 22:30 2931 6
  • #1 27 Lut 2009 22:30
    saly
    Poziom 32  

Wiem że jest otym wiele, ale dalej niewiem czy radio 22dc594/62b, czy można jakoś sprawdzić czy radio działa bez wyświetlacza. dostałem dwa takie uszkodzone do naprawy. Mam wyświeltacz renault ale do radia standardowego (mam 22sy664/62) a to jest nie standardowe. Chce wiedzieć jaka jest w reakcja w sprawnym radiu po naciśnięciu power bez wyświetlacza, co rusza a co nie, czy powinno zapalić się podświetlanie.

0 6
  • Pomocny post
    #2 27 Lut 2009 22:43
    szapet
    Poziom 21  

Witam podświetli się przycisk power, ale bez wyświetlacza to będzie wpisywanie kodu po omacku po poprawnym wpisaniu kodu i zatwierdzeniu radyjko się odezwie, zatwierdzanie kodu jest przyciskiem 6 pozdrawiam.

0
  • Pomocny post
    #3 27 Lut 2009 22:56
    ikar55
    Spec od car audio

Jeśli znasz kod i potrafisz odkodować radio nie widząc co robisz, to nie wiem w czym problem.
    Możesz też zawiesić (zdezaktywować) kod edytując odpowiednio bin'a i radio będzie Ci działało bez wyświetlacza.

0
  • Pomocny post
    #5 28 Lut 2009 00:27
    ikar55
    Spec od car audio

Szczerze mówiąc nigdy się temu aż tak dokładnie nie przyglądałem ale jak pamiętam, to uruchomienie radia nie załącza podświetlania klawiatury.

0
  • Pomocny post
    #6 28 Lut 2009 14:01
    szapet
    Poziom 21  

Witam test został przeprowadzony na modelu philips 22DC449/62L, radyjko po po podłączeniu pod zasilacz nie podświetlało przycisku power dopiero naciśnięcie power podświetla go z tym że klawiatura nie jest podświetlana, radyjko od razu przechodzi w tryb wpisywania kodu jak widać to na załączonych zdjęciach, problem polega na tym że nie da rady wpisać kodu z klawiatury oraz go zatwierdzić do tego celu trzeba jeszcze mieć pilota do sterowania tym modelem z kierownicy, to znaczy wpisywanie kodu oraz jego zatwierdzanie odbywa się tym pilotem pozdrawiam. Kolego T.W nie chodzi mi o nabijanie punktów tylko w miarę możliwości i staram się pomóc pozdrowienia dla ciebie z gór.

22dc594/62b jak sprawdzić bez wyświetlacza 22dc594/62b jak sprawdzić bez wyświetlacza
    22dc594/62b jak sprawdzić bez wyświetlacza 22dc594/62b jak sprawdzić bez wyświetlacza

Kolego, cieszy mnie Twoja chęć niesienia pomocy, tylko proszę to robić zgodnie z regulaminem. Zdjęcie proszę dodawać w ten sposób: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1241901.html Pozdrawiam z centrum. [TW]

0
  Szukaj w 5mln produktów