Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co zrobić z zepsutej nokii 6131? Wasze pomysły.

28 Lut 2009 12:34 1446 8
  • Poziom 9  
    Witam

otóż przydzwoniłem ostatnio telefonem w ścianę i go zepsułem. Naprawa miała obejmować niedziałający duży wyświetlacz + płytkę przez którą on się łączy z resztą. Koszt : 150 zł. Jak dla mnie to nieopłacalne, to nie naprawiam.

Ale, większość urządzeń jest sprawna. Co można by było z niej zrobić ? Może coś z kamerą, nie jest bylejaka, może jakiś radioodbiornik , co działałby po zadzwonienu na dany numer. Jakie pomysły? A może to już szrot do wyrzucenia ?? :|
  • Poziom 21  
    Proponuję zrobić z tego moduł telemetryczny.
    Najlepiej kup na alledrogo uszkodzony telefon z dobrym wyświetlaczem i go po prostu wstaw do swego.
  • Poziom 9  
    dobry pomysł :D
  • Poziom 37  
    Wyrzuć do kosza. Nic z niej nie zrobisz.
  • Poziom 9  
    zły pomysł :|

nie no zobacze na ile wycenią uszkodzone 6131, i kupie i powymieniam części, telefonik nie jest jeszcze taki zły.
  • Poziom 37  
    Jeśli nie da jej się naprawić - to nic z niej nie wykorzystasz (poza baterią). Pozostaje ci ją sprzedać na części lub wyrzucić - baterię oczywiście zostaw sobie.
  • Poziom 24  
    po pierwsze- zły dział, a tak to kup na allegro trupa. i może bedzie płytka padnięta... no i przełuż, a tego 2 sprzedaj jako drugiego trupa na allegro(ale napisz że trup itp, bądź uczciwy
  • Poziom 9  
    Cytat:
    ... Tutaj można tworzyć dyskusje nie związane z elektroniką.

myślałem że dobry :D
  • Poziom 24  
    tzn. telefon(nokia 6131) jest urządeniem elektroniczny i jest to dział gsm ale zaprawa i ten przypadek to naprawde dziwne, i dziwne że moderator jeszcze nie przniusł w "uzytkowe"itp