Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Exus V10 problem ze schematem

28 Lut 2009 16:40 3825 5
  • Poziom 16  
    Zakupiłem dzisiaj alarm exus v10 z pilotami TA 27 i mam problem. schemat podłączenia mam w pudelku z opisem przewodow po kolorach a instalacje do centralki wszystkie czarne po numerowane!! Jakiś pajac sie pomylił w pakowaniu i jest lipa. Czy ma ktos czasem opis nr przewodów do tej wersji z czarnymi kablami bo auto musi wyjechac z alarmem a jest sobota i nie mam mozliwosci wymiany alarmu. Alarm kupilem jak zawsze od dystrybutora exusa i on tez jest w szoku tą sytuacją. W spisie na elektrodzie jest schemat ale niestety po kolorach! prosze o pomoc
  • Poziom 14  
    Witaj

Mam instrukcję obsługi wraz ze schematem, ale tam też niema żadnych numerów.
    Przewody są opisane kolorami, ale nie widzę w tym żadnego problemu na pewno idą po kolei.

Ewentualnie napisz, z którą wiązką Masz problem i jaka jest numeracja tych przewodów to pomyślimy i autko wyjedzie z alarmem.

Pozdrawiam
    Załączniki:
  • Poziom 16  
    Własnie taką samą mam instrukcje TA18 i TA20 wsadzoną do kompletu najnowszego modelu TA27. Przewodu są wszystkie czarne ponumerowane od 1-15. Zasilania i wyjscie na syrenke czy tam wyjscia na central to nie problem bo to poszlo zlokalizować ale masa stanowi problem bo reszte dał bym rade rozgryźć. Wiadomo pomyłka oznacza DYM! Jeszcze gdyby dało sie zajrzeć do środka ale lipa bo jest plomba gwarancyjna.

Dodano po 57 [sekundy]:

klamka zapadła. Auto zostaje do poniedziałku. Ukulałem klienta

Dodano po 1 [minuty]:

Dzieki kolego za zainteresowanie. Pozdro
  • Poziom 14  
    Witam

Jeżeli kabelki są ponumerowane zgodnie np. ze schematem:

Exus V10 problem ze schematem

to masa układu wypada na kabelku nr 5.

No i nie wiem czemu u Ciebie jest ich aż 15?

Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Juz Ci mówię. Dlatego bo tam jest inna kostka niż w tym co powyżej przedstawiasz. Jest to kostka dwurzędowa a nie jednorzedowa. jest 15 bo czarne są też kable od drugiej i trzeciej kostki
  • Poziom 14  
    Rozumie, no to kicha nie mam innego schematu.