Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wieża aiwa NSX-V800 - jaki pobór mocy w trybie czuwania?

balonika3 28 Feb 2009 20:25 1712 7
    balonika3
    Level 37  
    Witam. Czy ktoś wie jaki jest pobór mocy tej wieży w stanie czuwania?
    Pawel S.
    Level 39  
    a po co komu takie informacje? czyzbys martwil sie o ekologie?
    poczytaj tylna scianke wiezy lub poprostu zmierz pobor pradu
    balonika3
    Level 37  
    Pawel S. wrote:
    a po co komu takie informacje? czyzbys martwil sie o ekologie?
    poczytaj tylna scianke wiezy lub poprostu zmierz pobor pradu

Nie chcesz pomóc to nie zużywaj klawiatury.
    Pawel S.
    Level 39  
    wiesz... takie glupie pytania zadajecie tylko na elektrodzie, a jak wam sie odpowie w sposob ktory wymaga wlasnej pracy to wielce sie obrazacie...
    czy az tak trudno przeczytac tabliczke znamionowa? lub w najgrszym przypadku podlaczyc amperomierz?
    balonika3
    Level 37  
    Pawel S. wrote:
    wiesz... takie glupie pytania zadajecie tylko na elektrodzie, a jak wam sie odpowie w sposob ktory wymaga wlasnej pracy to wielce sie obrazacie...
    czy az tak trudno przeczytac tabliczke znamionowa? lub w najgrszym przypadku podlaczyc amperomierz?

Tabliczka podaje tylko moc znamionową-330W-nie traktuj mnie jak debila, bo gdyby było to bym nie pytał. A odnośnie amperomierza, to przy obciążeniu indukcyjnym (trafo w zasilaczu) nie wystarczy I×U, a kąt przesunięcia fazowego nie jest mi znany.
    Pawel S.
    Level 39  
    rozkrec wieze i zobacz co siedzi miedzy trafem a kablem zasilajacym. w wiekszosci uzadzen jest dodatkowo kondensator ktory ma za zadanie kompensowac ten indukcyjny charakter obciazenia (w celu minimalizacji mocy biernej). jezeli taki jest to wlasnie UxI wystarczy (w przyblizeniu)
    ale nadal nie mam pojecia po co ci wogole taka informacja?
    Pain
    Level 25  
    Przestudiuj instrukcję obsługi, bądź jeśli jej nie posiadasz poszukaj takowej w sieci. Niektórzy producenci zamieszczają tam takie informacje.
    balonika3
    Level 37  
    Pawel S. wrote:
    rozkrec wieze i zobacz co siedzi miedzy trafem a kablem zasilajacym. w wiekszosci uzadzen jest dodatkowo kondensator ktory ma za zadanie kompensowac ten indukcyjny charakter obciazenia (w celu minimalizacji mocy biernej). jezeli taki jest to wlasnie UxI wystarczy (w przyblizeniu)
    ale nadal nie mam pojecia po co ci wogole taka informacja?

No i wystarczyło od razu napisać. Dzięki. Zamykam temat.