Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Po wyjęciu bateri ,telefon nie mrugnie i komp go nie widzi..

alfa78 01 Mar 2009 21:58 3345 36
  • #31 01 Mar 2009 21:58
    alfa78
    Poziom 13  

nutergsm napisał:
    Jak chcesz to próbuj softa farem wgrać ale i tak telefon wyląduje w serwise przejdz się po okolicy może ktoś zrobi taniej.
    nie wgram farem.. bo trzeba klawisz "C"..

Dodano po 1 [minuty]:

R* napisał:

To jest oznaką PADNIĘTEJ BATERI! Sprawdź woltomierzem, lub na innym fonie ją. Do takich zabaw bateria ZAWSZE musi być na FULL!
    ona była dzis na FULL naładowana przed zabawami :D Teraz ja włożyłem do SE k550i i ma jeszcze ok 40% energi:|

wiec co kończymy temacik nie? Tylko radzicie mi serwis odwiedzić? i na koszt do 100zł się przygotować mam?
    Ale napiszcie mi jedno..jaką będe miał gwarancje, jeśli już zapłacę za naprawę w serwisie tego fona erom-a itp. i czy po jakimś czasie znowu mi nie padnie on ? Przypominam,wszystko się zaczęło i ta usterka się zrobiła, po tym jak głupią kartę sim zmieniałem i wyciągałem na ten moment baterie.. i po włożeniu bateri od tej pory fon nie che odpalić i w taki sposób się erom z pierniczył dziwne to?

• #32 01 Mar 2009 22:09
    R*
    Poziom 30  

Dziwnie to opisujesz, jak to się stało.
    No jak pożądny serwis robi to dobrze i zawsze jakaś gwarancja jest, wiec jak padnie to naprawią jak zjeb**** robotę. Skoro po podłączeniu ładowarki miga irda to tzn. ŚWIECI, jak świeci to jest bateria słąba. Ale jak miga to GDFS/EROM.
    Najlepiej oddaj do serwisu, niekoniecznie muszą wziąść 100zł, mogą mniej zależy od tego co tak naprawde padło.

• Pomocny post
    #33 01 Mar 2009 22:13
    nutergsm
    Moderator - GSM

alfa78 napisał:
    nutergsm napisał:
    Jak chcesz to próbuj softa farem wgrać ale i tak telefon wyląduje w serwise przejdz się po okolicy może ktoś zrobi taniej.
    nie wgram farem.. bo trzeba klawisz "C"..

Dodano po 1 [minuty]:

R* napisał:

To jest oznaką PADNIĘTEJ BATERI! Sprawdź woltomierzem, lub na innym fonie ją. Do takich zabaw bateria ZAWSZE musi być na FULL!
    ona była dzis na FULL naładowana przed zabawami :D Teraz ja włożyłem do SE k550i i ma jeszcze ok 40% energi:|

wiec co kończymy temacik nie? Tylko radzicie mi serwis odwiedzić? i na koszt do 100zł się przygotować mam?
    Ale napiszcie mi jedno..jaką będe miał gwarancje, jeśli już zapłacę za naprawę w serwisie tego fona erom-a itp. i czy po jakimś czasie znowu mi nie padnie on ? Przypominam,wszystko się zaczęło i ta usterka się zrobiła, po tym jak głupią kartę sim zmieniałem i wyciągałem na ten moment baterie.. i po włożeniu bateri od tej pory fon nie che odpalić i w taki sposób się erom z pierniczył dziwne to?

Softa możesz probować wgrywać z 2 i 5 zamiast c a erom może tak siąść jak jest stara wersja w tym modelu to dość częste.

• #34 01 Mar 2009 22:20
    alfa78
    Poziom 13  

nutergsm napisał:

Softa możesz probować wgrywać z 2 i 5 zamiast c a erom może tak siąść jak jest stara wersja w tym modelu to dość częste.
    tzn. erom taki stary raczej nie był bo podobno, jak się aktualizuje przez SEUS-a na sonyericsson.pl to erom też się aktualizuje tak? A pisze tak bo ok miesiąca temu , przeprowadzałem aktualizacje oprogramowania przez właśnie SEUS-a

• #35 01 Mar 2009 22:20
    fingusio
    Warunkowo odblokowany

Panowie dajcie spokoj, tylko serwis ratuje.

Prosze moderatorow o zamkniecie tematu.

• #36 01 Mar 2009 22:22
    alfa78
    Poziom 13  

fingusio napisał:
    Panowie dajcie spokoj, tylko serwis ratuje.

Prosze moderatorow o zamkniecie tematu.
    ok dajemy spokój więc przejdę się do serwisu:| ok więc Wielkie dziękuję za jakąkolwiek podpowiedz,pomoc,i naprowadzenie,macie panowie od mnie chociaż po punktów 2:D

Temacik zamykam!

POZDRAWIAM!

• #37 01 Mar 2009 22:25
    fischer8
    VIP Zasłużony dla elektroda

Temat uważam za zakończony.

mod.fischer8[