Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opinia na temat pralki Candy GrandO Logic Go4 106

CIip 01 Mar 2009 11:38 7355 5
Bosch
    CIip
    Level 1  
    Witam! Od jakiegoś czasu poszukuje nowej pralki. Zainteresowała mnie ta pralka:

Link

Czy ktoś spotkał się już z tą pralką i mógłby coś o niej powiedzieć? Albo podać jakieś inne modele w podobnym przedziale cenowym (1000-1400zł)
  • Bosch
    popey111
    Level 21  
    CIip wrote:
    Witam! Od jakiegoś czasu poszukuje nowej pralki. Zainteresowała mnie ta pralka:

Link

Czy ktoś spotkał się już z tą pralką i mógłby coś o niej powiedzieć? Albo podać jakieś inne modele w podobnym przedziale cenowym (1000-1400zł)

Jeżeli potrzebujesz tych sześciu kilogramów i pralka ma mieć 40 cm głębokości to polecam ale candy z wyświetlaczem i oddzielna reulacja temperatury GO4 1064Dw tym modelu który podałeś program szybki jest tylko w 52 stopniach, jeżeli jednak możesz zadowolić się pralką o ładowności 4,5 kg to kup boscha, siemensa lub gorenje:).
  • Bosch
    ROBSON33
    Admin of household appliances group
    W tej cenie ja wybrał bym Amice
    popey111
    Level 21  
    ROBSON33 wrote:
    W tej cenie ja wybrał bym Amice

Tak tylko znajdź amikę z głębokością do 40cm-życzę powodzenia w szukaniu.
    dorcia85
    Level 1  
    każda pralka gdy jest nowa to jest ekstra:)ja posiadam candy grando mam ją 2,5 roku i odmówiła posłuszeństwa.Najlepsza to "FRANIA"
    mecenasik_1
    Level 2  
    Te programy mnie ciekawią, bo ma opcję dostosowania ilości wody do wielkości wsadu, podobno bardziej dokładna waga, a ta opcja pupil u beko to nic innego jak dodatkowe płukanie czy coś takiego, w candy to standard, w tej prace jest jeszcze ten nowy bęben, podobno bardzo dobrze wypłukuje