Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt San Remo CD 32 jak podłączyć MP4 zrobic AUX

miras3d 01 Mar 2009 12:55 4565 5
    miras3d
    Level 2  
    Czy mozna zrobic sobie samemu wejscie AUX. Chodzi o to ze widziałem jak pod stare wieze podłaczali jakos jecka i do niego mp3 lub 4 i grało... Kiedys widziałem jak ktos pod starego kompa do stacji dysków tez podłaczył ale kontakt mi sie z nim urwał... A teraz ja bym chciał pod swoje radio samochodowe podłaczyc mp4... Czy jest mozliwosc? A jak tak to powiedzcie gdzie szukac schematu do podłaczenia... Pozdrawiam
    damiancz
    Moderator of Car Radios
    Zależy jaki to model radia bo sama firma BLAUPUNKT nie mówi nic ;) pytaj się ale precyzyjnie.
    miras3d
    Level 2  
    Wybacz mi moj bład ale juz sie poprawiłem ;) Dodam ze mam transmiter dosc porzadny i z tym radiem w mercedesie sie nie sprawdza w fordzie zatem tak... i do tego radia mam podłaczony wzmacniacz i tube ze skrzynia
    damiancz
    Moderator of Car Radios
    Owszem można podłączyć w tym radiu AUX w gniazdko zmieniarki poprzez dodatkową redukcję na miniISO ;) w instrukcji obsługi też powinno to być opisane.
    miras3d
    Level 2  
    Nie mam instrukcji obsługi bo kupiłem nie dawno samochod a czy wiesz gdzie info mozna o tym zdobyc by samemu sobie zrobic czy kupic jakos tanio to :?:
    miras3d
    Level 2  
    Nikt nic nie wie :cry: