Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Oferuję Polski język w fabrycznej nawigacji samochodowej

Antur66 01 Mar 2009 16:12 42653 18
    Antur66
    Level 12  
    Oferujemy Państwu usługę zmiany standardowego języka (angielski , niemiecki itd) na język Polski , w fabrycznych systemach nawigacji , posiadamy również płyty CD/DVD z mapami do różnych systemów nawigacji możliwy jest dojazd do klienta po ustaleniu terminu usługa wykonywana jest na miejscu bez rozkręcania i rozbierania nawigacji również proponujemy odblokowanie (TV FREE) DVD podczas jazdy samochodem. Działamy na terenie Śląska (Rybnik, Rydułtowy,Wodzisław,Jastrzębie,okolice). Zapraszamy po szczegóły pod nr tel: 604-429-231.

AUDI

A4, A6, A8 z systemem NaviPlus w systemie DX od 1999r. do 2004r. + lektor PL
    A6, A8, Q7 system MMI od 2004r. do 2008r.
    A5 od 2007r.

BMW

E38, E39, E46, X5, X3, Z4 - czytniki MK3 i MK4 (DVD) + lektor PL

MERCEDES

S Klasa, CL Klasa, W220, W215 Comand 2.5 DX + lektor PL
    A Klasa, CLK Klasa, E Klasa, ML Klasa, Vaneo W168, W208, W210, W163 Comand 2.0 DX + lektor PL
    SL Klasa R230
    C Klasa, CKlasa, W203, CLK, SL, R230, Vito, Viano (Comand 2.03 DX)

C Klasa, CKLASA, W203

VW

Golf 4, Passat B5, Sharan, Polo, Lupo, Bora, T4 - RNS VW MFD w systemie DX + lektor PL
    Passat B6, Golf 5, Touran, Jetta, Caddy - RNS VW MFD2 DVD

Passat, Golf 5, - system DX + lektor PL

Toureg, Multivan - MFD2 DVD

Toureg, Multivan, T5 – system DX + lektor PL

Opel

CD70/90DVD POLSKIE MENU + LEKTOR

Jeśli Twój sprzęt nie znajduje się na liście zadzwoń i zapytaj.
    halski241
    Level 11  
    Ciekawe czy oferujecie tez mfd2 dvd lektora ?? :)
    mpx-fm
    Level 19  
    szkoda ze nie napisales ceny , bo dokładanie wiecej niz 50zl do tych szajsowsatych nawigacji i pierdzielenie się z mapkami na płytach to juz przesada
    nie wspominajac że urządzonka te nadają sie bardziej do muzeum , niż do kierowania nas na drodze

np. w biedronce juz za za 229zł mamy kompletny GPS

Zdania rozpoczynamy wielką literą.
    Proszę to poprawić.
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    [_P_]
    GT-CHIP
    Level 10  
    mylisz się juz sa dosyc dokąłdne mapy do wielu fabrycznych navigacji... wiec nie mydl oczu takim podejsciem...a navi z biedronki z ta mapa tak samo szału nie ma...generalnie ja wstawiam AM i wtedy jakos się jeżdzi ;)

p.s.do halski ja bede mial w ofercie polskiego lektora jak nic sie nie zmieni za ok 2 tyg ;)
    Antur66
    Level 12  
    Poco w ogóle zaczynasz temat na forum jeśli Cię nie interesuje ta oferta ? Widocznie masz mało pojęcia o tym wszystkim jak sądzisz że mapa w nawigacji z biedronki jest dokładniejsza niż nowa wersja mapy producenta np VW.Co do polskiego lektora to dostałeś wiadomość na priv ale widocznie Cię to nie interesuje oczywiście wszystko się odnosi do kolegi halski241.

Pozdrawiam
    acebloker
    Level 2  
    Moze ktos swiadczy podobne usługi w Trojmiescie?
    ...bo na Śląsk za daaleko...
    tolo
    Level 33  
    A jakie auto Cię interesuje? Może będę w stanie to załatwić.

Pozdrawiam
    tolo
    acebloker
    Level 2  
    VWw passat B6, nawi RNS 300
    Bardziej od polskiego języka, bo z angielskim jakos jeszcze radze, interesowala by mnie płyta z aktualna mapą Polski, albo Polski i Europy jeszcze lepiej.

Zdania rozpoczynamy wielką literą, spacje!
    Proszę to poprawić.
    Następne będzie upomnienie!
    [_P_]

Nie wiem o co ten krzyk,nie klnę nie bluzgam...żeby się przecinków czepiać...troche śmieszne...
    filutek
    Level 10  
    Witam. Interesuje mnie polskie menu do VW Touran 2006 rok RNS 300.Pozdrawiam jfranc Tel.502306867
    1969pawel
    Level 12  
    Czy ktoś wie jak spolszczyć nawigację w Mercedesie klasie E w urządzeniu Comand Aps i jak podłączyć do tego telefon. Bluetooth wykrywa telefon, prosi o wpisanie kodu i po wpisaniu nic się nie dzieje.
    polpitgłogoczów
    Level 2  
    Witam, masz może spolszczenie do mmi audi A6?
    lesinek
    Level 10  
    Szukam mapy do W-220 z 2001 roku -Bydgoszcz za pomoc dziękuje ,Pozdrawiam
    Signum_Signum
    Level 10  
    Do opli na ternie Warszawy można wstawić PL menu (tylko mapy) i polskie komunikaty za 50zł :) info u mnie.
    Slavo_Hogen
    Level 1  
    Witam posiadam Mercedesa W220 320CDI 2000r. Potrzebuję płytę z nawigacją - Polska i Niemcy oraz interesowała by mnie zmiana niemieckich komunikatów głosowych na polskie lub angielskie.
    Proszę o odpowiedź na mój adres mailowy hogen(malpa)neostrada.pl
    Pozdrawiam
    dominicek
    Level 9  
    witam
    mam problem z czytnikami mk3
    bo handluje tymi sprzentami i czasmi trafiaja mi sie sprzenty ktore mialy dzialac a niedzialaja i po podpienciu jest czarny wyswietlacz,pare sztuk udalo mi sie odratowac przez wgranie softu v17 a nastepnie v29 i dalej ale w paru sztukach to niepomaga
    ma moze ktos pomysl jak moge to naprawic,jestrem w stanie zaplacic za informacje
    poz.jak ma ktos pomysl to pisac na gg 4925686

Zdania rozpoczynamy wielką literą, a kończymy?
    Proszę o korzystanie z przycisku Oferuję Polski język w fabrycznej nawigacji samochodowej przed wysłaniem postu. Błędy ortograficzne/ gramatyczne nie będą tolerowane, regulamin pkt 15.
    "Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"
    Proszę to poprawić.
    Wpis moderacyjny dotyczy wszystkich piszących w temacie!
    [_P_]
    PW
    I T U L
    Level 2  
    Interesowala by mnie CD cala Europa do AUDIo 30 APS.Wspazzane bylo by po niemiecku z ostatnich wersji.Jaka cena.Odpisz na GG 1725987.Dziekuje.

Dodano po 6 [minuty]:

Interesowala by mnie CD cala Europa do C 203 AUDIO 30 APS.Wskazane bylo by po niemiecku jedna z ostatnich wersji.Jaka cena.Odpisz na GG 1725987.Dziekuje.