Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

radia samochodowe- rozkodowywanie

leszczu 03 Dec 2002 11:23 3180 7
 • #1
  leszczu
  Service technician RTV
  WITAM
  chciałbym rozpocząć nowy wątek dotyczący rozkodowywania radiomagnet. samochodowych. Jako że jestem w tym totalny amator chciałbym poprostu się dowiedzieć od totalnych podstaw jak to przebiega. jestem wdzięczny za każdą wypowiedź
  pozdrawiam
 • #2
  oldboy
  R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
  Rozkodowywanie odbiorników samochodowych to już specjalizacja dla znających tego typu sprzęt. Nic nie ujmie Twojej godności jeżeli zapytasz o to w dziale AUDIO. Dział dla początkujących funkcjonuje na niższym poziomie wtajemniczenia i powstał w trosce o autentycznie początkujących.
 • #3
  djlj24
  Car audio specialist
  Jakby tylko odrobinkę miał chęci do wyczajenia tematu to już dawno by śmigał wiele radyjek. Ech czytanie ma przysżłość :-).
 • #5
  amator2
  Level 17  
  Zajrzyj na stronę www.midex.cz
  Dowiesz się coś niecoś o procesorach motoroli, które siedzą w wielu odbiornikach.
  Kiedyś taki soft i schemat był warty kupę kasy :lol:

  Pozdrawiam

  Sławek 8)
 • #7
  djlj24
  Car audio specialist
  Nie wiem dlaczego masz do mnie pretensje. Ja sam dochodziłem do tego jak uruchomić radio. Zacząłem od obejrzenia dokładnie płyty radia (pierwsze radio Blaupunkt Munchen SCD09), potem chwila myślenia, kombinowania i poszło. Nie czekałem na gotowe i okazało się, że to jest proste. Narzędzia zrobiłem sobie sam, programy są darmowe, teraz w necie jest kupa informacji (na tej stronie są olbrzymie zasoby informacji o kodach). Trzeba tylko wykazać się minimum inwencji. A czekając na gotowe uziemi się wiele radyjek. No cóż potem osoby, które się troszkę znają będą je ratować.
 • #8
  janusz406
  Level 13  
  hej leszu twoja stronka jest juz nieaktywna :(