Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kino domowe SONY DAV-SA30 brak wizji

01 Mar 2009 23:29 1656 1
  • Poziom 16  
    Witam. Problem polega na tym iż kino to dwa lata nie było włączne i nie oglądało się na nim filmów ani nie słuchało płyt CD. Służyło tylko jako radyjko .Obecnie nie odbiera żadnych płyt DVD i CD a co ciekawsze nie ma żadnej treści wizyjnej (nawet niema menu i grafiki Firmy Sony) Film idzie słychać głos lecz na ekranie czarno.Nie pokazują się żedne ikony i obrazki takie jak ( pley stop czy strzałki ) poprostu nic.Nie pojawia się nawet żadna grafika fabryczna bez płyty. Podłanczane było i do wejścia cincz i przez euro kabłem RGB i nic. Co to może być za przyczyna .Po ogłedzinach płyty nie stwierdzam żadnych zimnych lutów ani przerw.Może ktoś miał tokowy problem i się nim podzieli .Bardzo był bym rad. Może ktoś ma do niego schemat . POMOCY
  • Poziom 1  
    Ja mam podobny problem. Kupiłem ostatnio taki zestaw podłączyłem tak jak w instrukcji i nie ma obrazu na ekranie tv. Głos jest nawet po włożeniu filmu DVD ale nie ma obrazu. Menu się nie wyświetla. TV kineskopowy DAEWOO 29' Proszę poradźcie coś !!!!!!!!