Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ASUS X56VR - bluetooth jak uruchomić ?

02 Mar 2009 09:16 4749 4
  • Poziom 9  
    Kupiłem X56VR i nie moge uruchomić bluetooth. Na stronie sklepu w opisie podane jest ze ma. Na stronie asus w download są stery do ściągnięcia więc wygląda na to, ze powinien bluetootha miec. Sciagnąłem jeden i drugi sterownik i przy obu przerywa instalacje komunikatem nie wykryto urzadzenia. System: Vista. Przełącznik od wifi i bluetootha mam oczywiście na on. w biosie nie ma nic takiego jak bluetooth enable/disable.

Proszę o pomoc dzięki.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    pawlakmp napisał:
    Przełącznik od wifi i bluetootha mam oczywiście na on.

czasem sa jeszcze skroty klawiszowe pod systemem zeby wlaczyc WLAN i BT.

klawisz "Fn" + ktoryś z F'ow.
  • Poziom 17  
    Witam.
    Pozwolę sobie kontynuować zapytanie: jak włączyć i czy w ogóle ASUS X56VR - konkretnie: AP113C posiada Bluetooth?
    W instrukcji (uniwersalnej) napisane jest, że opcjonalnie. Na różnych stronach www podają, że ma.
    Do włączenia i przełączania służy Fn+F2, ale w moim przypadku można jedynie włączać i wyłączać Wi-fi.
    Czy to oznacza, że nie ma blutootha faktycznie, czy trzeba go jakoś doinstalowywać lub uaktywniać np. w Viście?
  • Poziom 31  
    Akurat ten model nie ma BT ale zobacz jeszcze w menadźer urządzen czy widnieje pod usb jakieś nieznane urzadzenie.
  • Poziom 17  
    W menadżerze nic nie ma dziwnego, nie włącza się przyciskami funkcyjnymi, więc jednak nie ma. Trudno.
    Zasugerowałem się specyfikacjami na stronie sprzedawców.
    W każdym razie dziękuję i pozdrawiam.