Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odtwarzacz DVD-010 Prince firmy Manta,brak sterowania.

02 Mar 2009 11:25 2720 2
  • Poziom 17  
    Posiadam odtwarzacz DVD i do końca nie wiem jaki to jest typ.Na obudowie widnieje napis Manta DVD-010 Prince,natomiast w instrukcji jest taki to oto zapis:'Aktualizacja oprogramowania do DVD-010 Prince.Najnowsze firmware do DVD- 007 Emperor 2,zawsze można znaleść na stronie internetowej itp.'..Wychodząc z założenia że jest to DVD-007 Emperor 2 wgrałem aktualizację oprogramowania.Po tej aktualizacji moje DVD straciło możliwość sterowania z klawiatury na obudowie , mam tylko sterowanie z pilota.
    Mam teraz dylemat jaki wgrać soft aby powrócić do ustawień pierwotnych czy to być do DVD-010 Prince czy do DVD-007 Emperor 2.

Odtwarzacz DVD-010 Prince firmy Manta,brak sterowania.ma
  • Specjalista AGD
    Zaczął bym od tego dlaczego robisz aktualizację , bo aktualizacja to nie recepta na każdy czasami "wydumany" problem .Następnie jak bym miał wgrywać nowe oprogramowanie to podstawa musiała by być informacja co ta aktualizacja zmienia w stosunku do tego co mam w swoim dvd a "wy" wgrywacie wszystko co znajdziecie na necie a później krzyczycie że wam przestało działać .Ja mam też w domu dvd manta prince 010 s softem jaki fabryka dała i nie widzę potrzeby zmiany oprogramowania czyta mi wszystko co nagram na płytę a jeżeli wyjątkowo coś się znajdzie co nie czyta to porównuję w kompie z tym co czyta i najwyżej zmienię format na czytany przez dvd i po kłopocie . Ma to jeszcze 1 zaletę wszystkie płyty są nagrane w 1podobnym formacie j jak znajomy przeczyta 1 płytę to mogę mu dac każdą inną i wiem że ją też odtworzy.
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    Jak już uaktualniać to oczywiście softem do DVD-010 Prince nie do DVD-007 Emperor 2 !!! Oznaczenia na obudowie są ważniejsze a w instrukcjach często pojawiają się błędy. Skąd pomysł że to DVD-007 Emperor 2 ?? Z jednego zdania w instrukcji ? Jeśli się uda to po wgraniu softu do DVD-010 Prince powinno wrócić wszystko do normy. Pozdrawiam i życzę powodzenia.