Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czyjnik zamykania klapki nokia 6170

02 Mar 2009 16:09 748 3
  • Poziom 9  
    Witam,mam mały problem a mianowicie po zamknięciu klapki w noki 6170 nic sie nie dzieje,maly ekranik wogole nie reaguje,jesli mam zalaczona aplikacje,albo jestem w menu i zamknę klapke i otwoze nic sie nie zamyka porostu dalej jest to zalaczone.wyczytalem w necie ze to moga byc czyjniki zamykania klapki czy cos podobnego ale gdzie one sa w tym modelu.telefon kupiłem uzywyany i prawdopdobnie jest zmienione oprogramowanie bo np: jest funkcja "radio" ktora nie dziala.aha i jest to normalne ze w telefonie z klapka jest funkacja blokowania klawiatury.

Ps:maly ekranik wogole nie dziala tylko jak zalacze fona to mignie podświetlenie i to wszystko.
  • Poziom 31  
    Zasadniczo jak byś poszukał to byś wiedział że czujnikiem jest magnesik najczęściej, ale z opisu Twojej usterki wynika, że masz uszkodzony lcd, a to że wstawisz magnesik nie wpłynie na jego działanie. Jak obudowa jest nieoryginalna, to może ktoś zapomniał przełożyć magnesik. Trzeba by było zerknąć co tam się uszkodziło.
  • Poziom 9  
    obudowa byla wymieniana, i lcd maly tez był wymieniony ze czujnikami są magnesy to czytałem o tym w necie ale wole się upewnić.
  • Poziom 9  
    Ale czy mogł by mnie ktoś naprowadzić gdzie się znajdują te magnesiki i dlaczego ekran lcd nie dziala jak jest nowy i dobrze podłączony