Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

golf 4 problem z abs/esp brak połączenia

02 Mar 2009 18:02 7088 6
  • Spec od samochodów
    witam kolegów po raz kolejny zwracam się do Was o pomoc w naprawie autka dziś jest to golf 4 2000rok 1.9 tdi a mianowicie pompa abs zapaliła się i uległa stopieniu i częściowemu spaleniu , założyłem drugą o takich samych numerach sterownika i teraz nie mogę połączyć się z abs-em i nie ma możliwości jazdy bo jak zapomniałem dodać jest tam automatyczna skrzynia biegów Mam vaga 1551 i nie chcę się połączyć Czy po wymianie pompy abs/esp trzeba ją przypisać ? a kolejne pytanie jak to zrobić skoro nie mogę się połączyć (co można jeszcze sprawdzić prócz bezpieczników ,które są dobre) dziękuję i liczę na waszą pomoc

• Poziom 27  
    Witam a jaka pewność ze ten sterownik dobry
  • Spec od samochodów
    pewności żadnej nie mam jedynie słowo gościa od którego kupiłem pompę , twierdzi że jest zdemontowana z jeżdżącego auta i było ono sprawne Kupiłem już kilka rzeczy od niego i były zawsze ok , mnie zastanawia co mogę jeszcze sprawdzić samodzielnie (zmieniłem bezpiecznik bo był spalony)
  • Spec od samochodów
    koledzy problem rozwiązany w tym oto autku konieczne jest przypisanie np nowej pompy abs przez serwis (lub kogoś kto potrafi) koszt w toruniu 140zł temat zamykam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Spec od samochodów
    kolego elektrit nie byłem z tym autkiem osobiście w serwisie bo to autko kumpla ,nie wiem jak to zrobili bo ja nie mogłem w ogóle się połączyć i mój vag nie dawał rady (gdzie na poprzedniej pompie radził sobie bezproblemowo )co do samego programu masz rację szału nie robi ale dla mnie wystarcza ,ponieważ cały czas się uczę i wole zapytać niż coś spier....... pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto