Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

lanos swap z 1.4 na 1.7d

daro.ltd 02 Mar 2009 21:08 3155 7
    daro.ltd
    Level 12  
    Witam czy ktoś wkładał silnik do lanosa z astry diesel. Czy to legalne jak fabrycznie nie było diesli w lanosie?
    adamiixx
    Level 15  
    Musisz się po pytac gości z klubu lanosa
    Runcajs
    Level 25  
    Wg mnie w 100% legalne w koncu teraz silnik jest czescia wymienna tylko potem idziesz do urzedu powiatowego naprzyklad i tam masz te panie od rejestracji aut itp no to u nich chyba musisz wprowadzic jakies zmiany oczywiscie musi to przejsc badanie techniczne ale dokladnie to w takich urzedach najlapiej jakbys sie popytal ostatecznie na stacji diagnostycznej.
    Motomrowka
    Level 12  
    Dlaczego chcesz diesla do tego auta trochę dużo przerabiania od strony mechanicznej i elektrycznej. Zaniczjmy od tego ze musisz wymienić cały układ zasilania wraz z bakiem diesle niestety maja inne pompy niż bezyna i nie zawsze pasują to baku z benzy. po drugie musisz mieć już mocniejsze hamulce i zawieszenie. Nie wiem czy taniej nie wyjdzie sprzedać lanosa i kupić taką astre
    Runcajs
    Level 25  
    Wg mnie napewno wyjdzie taniej a jesli chcialby zmienic na diesla to bym wzial chociaz 1,9TDI od VW ktory latwo jest wzmacniac a jesli chodzi tylko o zmniejszenie kosztow eksploatacji to do lanosa bym polecal LPG bo tak czy siak super szybki on nie jest a jesli sie spokojnie jezdzi to starczy nawet na LPG.
    graczol1
    Level 11  
    musisz też skrzynie zmienić bo diesel ma dużo większy moment...
    graczykshow
    Level 19  
    zastanów się i policz wyjdzie ci jak zawsze że po prostu się nie opłaca musisz zmienić połowę auta diesel ma wszystko inne wsumie
    adamiixx
    Level 15  
    Wszystko inne oprócz karoserii i wnętrza z wyjątkiem obrotomierza.