Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

co daje fiery? bizhub c350

03 Mar 2009 08:53 5612 8
  • Poziom 12  
    Witam, mam bizhub c350 i zastanawiam sie nad dokupieniem kontrolera fiery aby poprawic jakosc...nim jednak wydam te 1000 zł to chciałabym wiedziec czy aby zobacze róznice drukując z fiery a bez? zalezy mi na poprawieniu przejsc tonalnych, aby ciemne powierzchnie były "gładkie" (bez pasków itp) i przede wszystkim wygladzeniu liter (obecnie sa jakby postrzępione)... czy fierka zalatwi sprawe? chciałbym aby dzieki kontrolerowi druku moj bizhub c350 stal sie mnie biurówka a bardziej maszynka do poligrafii- mówie bardziej bo wiem,ze typowa maszyną poligraficzną nigdy nie bedzie:)

z góry dzieki za info!

pozdrawiam
  • Poziom 22  
    niestety fierka nie załatwi tobie tego. Ta maszyna zawsze będzie tylko biurowa kopiarką , a co jakości : ta maszyna tak pracuje i już . Nie uzyskasz z niej nic więcej . Pzdr
  • Poziom 12  
    no ok ale to w takim razie po co ta fierka w ogóle jest? to przeciez kontroler druku wiec nazwa chyba do czegos zobowiązuje?
  • Poziom 19  
    Kolego Sebono wyjaśnił Tobie, iż nie warto. Dlaczego? czytaj wyżej. Nie polecam $ wyrzucone w błoto.
  • Poziom 17  
    Fiery po pierwsze dużo szybciej ripuje, szczególnie bardziej złożone prace prace, we fierce użytkownik ma też wpływ na ustawienie kolorów, można sobie edytować poszczególne krzywe kolorów C M Y K, można wrzucać profile kolorów itp.
  • Poziom 12  
    dzieki! a czy moglibyście mi doradzic co w bizhubie c350, z czesci eksploatacyjnych najbardziej wplywa na jakosc druku? niektore czesci mam juz dosyc zuzyte i pomyslalem sobie zeby moze w nie zainwestowac-zamiast kupowac fiery...
  • Poziom 29  
    Witam

Nawet jak wymienisz wszystko to i tak nie będzie to maszyna produkcyjna - to jak z samochodami - ciężarówką jest i star i ciągnik siodłowy ale czy uda się starem pociągnąć np kontener ?

Pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Powiem tak: wykonaj aple CMYK i sam dojdziesz co jest do wymiany. Jeśli jakieś konkretne pytania co do jakości to pisz a tak to możemy porozmawiać tylko o pogodzie.