Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

livebox + 2 komputery i laptop

03 Mar 2009 17:35 2489 3
  • Poziom 2  
    witam. posiadam livepoxa i mam narazie internet na dwóch komputerach, jeden przez kabel USB drugi przez adapter wifi, oba kompy maja xp. zakupiłem laptopa z vistą, ma wbudowaną kartę sieciową, ale nie wiem jak zrobić na nim neta, laptop wyszukuje sieć neostrada... z zabezpieczeniami, ale nie chce sie połączyć, nawet nie wyskakuje nic do wpisania hasła, pomóżcie!! !
  • Red. Komputery FAQ
    Przeczytałeś książkę którą dostałeś z liveboxem?

Dodano po 4 [minuty]:

W panelu sterowanie poszukaj 'połączenia sieciowe' tam na liście znajdź 'połączenie sieci bezprzewodowych', prawym klawiszem 'znajdź wszystkie dostępne sieci bezprzewodowe' na liście wyświetli ci się 'neostrada' wybierz to i naciśnij połącz. Wyświetli się komunikat że sieć jest zabezpieczona, więc musisz wpisać kod (znajduje się na pudełku i na liveboxie) i naduś ok
  • Poziom 12  
    pod livebox jest przycisk rec przed połączeniem trza go nacisnąć
  • Poziom 26  
    Jeśli rec nie pomoże to wejdź na Liveboksa (192.168.1.1 - standardowe IP) admin/admin, z komputera na którym internet działa, i dopisz mac adres karty sieciowej nowego laptopa do listy autoryzowanych adresów. Następnie utwórz nowe połączenie sieci bezprzewodowej na Viście - zabezpieczenie WEP. Klucz zabezpieczający masz na naklejce na Liveboksie. Vista powinna się połączyć. Jeśli nie, możesz zrestartować system bądź wyłączyć i włączyć połączenie sieci bezprzewodowej.