Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

znika połącz. internet, karta sieciowa USB się zawiesza?

darcool 03 Mar 2009 21:37 1983 2
  • #1 03 Mar 2009 21:37
    darcool
    Poziom 9  

Witam
    Mam oto taki problem. Zakupiłem kartę sieciową Lan na USB ponieważ wbudowana karta sieciowa mi padła (przy próbie instalowania sterowników do sieciówki wywalało bluescreen’y, za każdym razem po instalacji pojawiał się dymek „ nie udało się pomyślnie zainstalować twój sprzęt może działać niepoprawnie – nieważne) Karta na USB działała poprawnie ale po około 2 tyg zaczęła się jakby zawieszać. Po włączeniu lapka działa dobrze po czym nagle traci połączenie z netem. Po wysunięciu urządzenia i ponownym włożeniu bądź wyłączenie/włączeniu w menadżerze urządzeń bądź restarcie kompa ponownie pojawia się Internet ale często po chwili znów się zawiesza. W połączeniach sieciowych pokazuje, że kabel jest przyłączony ale karta nie wysyła ani nic nie odbiera. Dodatkowo strasznie muli mi przeglądarki internetowe (inne programy działają poprawnie) Są dni, że karta działa bez zarzutów po czym znów zawiecha. Będę wdzięczny za każdą pomoc. System XP SP3, laptop Asus A6vc

0 2
  • #2 03 Mar 2009 22:22
    klopik24
    Poziom 21  

Wyłącz oszczędzanie energii dla USB.

0
  • #3 04 Mar 2009 00:24
    darcool
    Poziom 9  

Miałem to już wyłączone wcześniej- nie poskutkowało. Jakieś inne propozycje?

0