Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Simlock IPHONE 3G 16GB - jak i czym?

04 Mar 2009 17:36 20884 26
  • Poziom 18  
    z 3G 2.2.1 tylko u operatora :(
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Zalezy kolego z jakim modemem jest
  • Spec od GSM
    kazdy full unlock się zrobi
  • Poziom 19  
    doczytalem sie ze jak podlacze do itunes z obca karta to mi wyskoczy pytanie czy zdjac simlocka, czy to sie tyczy mojej wersji? tel z ery?

czy cos poradzicie, nie chce uwalic bo mam juz klienta :)

tonk, pewnie sie wypowiadasz, moze dasz solucje na ta wersje?
  • Spec od GSM
    to jest płatne, leci przez itunes
  • Poziom 19  
    aha, no to bede wiedzial na przyszlosc. wyczytalem ze ludzie robia downgrade na wersje 2.2 i wtedy zdejmuja locka

ja zdjalem dzwoniac do ery, wpklepali co trzeba i po podlaczeniu do itunes simlock zszedl

pozdrawiam
  • Poziom 18  
    era za darmo ściąga ze (OFICJALNIE) wszystkich swoich telefonów ...

jeśli ktoś wgrał 2.2.1 "oryginalny" a nie po pwnagetool to ma najnowszy modem. A jeśli wgrywałby bez modemu to podejrzewam, że wiedziałby jak "zdjąć" locka :)
  • Poziom 20  
    Br0k3R napisał:

jeśli ktoś wgrał 2.2.1 "oryginalny" a nie po pwnagetool to ma najnowszy modem. A jeśli wgrywałby bez modemu to podejrzewam, że wiedziałby jak "zdjąć" locka :)

Ściąga ale z telefonów zakupionych po 21 stycznia, bynajmniej w moim mieście tak jest.
    Próbowałem też kiedyś zaniżyć wersje z 2.2.1 na 2.2 .. i unlock nie możliwy:(
  • Spec od GSM
    MaciuchJ napisał:
    Br0k3R napisał:

Ściąga ale z telefonów zakupionych po 21 stycznia, bynajmniej w moim mieście tak jest.
    Próbowałem też kiedyś zaniżyć wersje z 2.2.1 na 2.2 .. i unlock nie możliwy:(

unlock to moze i mozliwy ale zasiegu nie ma:( przynajmniej za free i mam nadzieje ze juz nie dlugo
  • Poziom 18  
    1. era ściąga z wszystkich a nie tylko po 21 stycznia
    2. modemu NIE DA SIĘ zaniżyć. Softa zaniżysz ale modem pozostanie bez zmian ... :(
  • Poziom 19  
    a jezeli mam softa 2.2.1 a modem 04.05.04_G to moge zanizyc wersje softu na 2.2 do simlocka?
  • Poziom 15  
    iTunes zdejmie simlocka z kazdego iPhona 3g i nie wazne kiedy byl kupiony ani jaki ma soft lub modem -byle był z ery.
  • Poziom 10  
    Witam.
    A jak się sprawa przedstawia odnośnie iphona z USA. Właśnie coś takiego dostałem i nie wiem jak się zabrać do niego. Chciałbym wstawić tam kartę ery. Dzięki za sugestie.
  • Poziom 12  
    a JESLI JEST SOFT 2.21 MODEM 2.30 I BOOTLOADER5,9 TO DA SIE COS ZROBIC?

POZDRAWIAM
  • Poziom 13  
    Nie da rady, tak jak wyżej napisane
  • Poziom 26  
    @bodek64 sprawdz wersje bootloadera. Jesli jest 5.08 to masz szanse na downgrade modemu. Jesli inna to mozesz zapomniec o locku darmowa metoda poki co.
  • Poziom 12  
    SQ5EKY napisał:
    a JESLI JEST SOFT 2.21 MODEM 2.30 I BOOTLOADER5,9 TO DA SIE COS ZROBIC?

POZDRAWIAM

do tego zakupiłem plytke do zdjecia simlocka ktora owszem odblokowywyje mi mozliwosc dzwonienia natomiast dodzwonic sie do mnie nie mozna miał ktoś taki przypadek?
  • Poziom 11  
    na chwile obecna można już bez problemu sciągnać simlocka z iphone 3g i ujrzeć ananaska zamiast apple:):):)
  • Poziom 27  
    z iphone 3g tak ale nie z wersja modemu 2.30 jesli znasz sposob to bardzo bede wdzieczny za ta informacje (a wiem ze sie da tylko nie wiem jak)
  • Poziom 12  
    Jaką wobec czego kartę wybrać ma już ktoś doświadczenia z wyborem przekładek? Ja kupiłem Q - Sima i nie chodzi....
  • Poziom 22  
    ostatnio robilem simlocka z 2.2.1 z najnowszym firmware modemu i stanelo na universal sim (v620) jednak nie z kazda karta dziala u mnie karta sim z Plusa abonament i poszlo bez bólu a robilem tego iphona koledze ktory ma simplusa i tutaj juz schody przez nakladke wogole nie widzialo karty
  • Poziom 12  
    Ja juz kupilem 3 przekładki i nadal nie dziala. widzi siec ale nie mozna się dodzwonic... Poradzcie cos.