Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FORD Cougar czy BMW E36 - proszę o opinie

koyote1987 04 Mar 2009 21:06 1871 2
  • #1 04 Mar 2009 21:06
    koyote1987
    Poziom 8  

Witam wszystkich.Zastanawiam się nad kupnem samochodu marki BMW E36 325 Coupe lub Ford Cougar 2500cm i nie wiem na który z nich się zdecydować.Proszę o wasze opinie na temat tych samochodów,co radzicie.Pozdr

0 2
  • #2 04 Mar 2009 23:25
    Motomrowka
    Poziom 11  

Ciężko tak doradzić nie wiem czego oczekujesz od auta. BMW na pewno będzie wygodniejsze i mniej awaryjne od forda no i blacha lepsza niz w fordzie (nie gnije tak). Ale znów E36 ma trochę taką opinie dresowoza. Dla mnie 3-jka się lepiej zbiera niż ford i tańsze części eksploatacyjne są w BMW. Ale ogółem rzecz biorąc ja bym wybrał BMW jednak stara dobra niemiecka technologia.

0
  • #3 06 Mar 2009 09:39
    iwan007
    Poziom 10  

Witam,
    Przyłącze się do poglądu przedmówcy polecającego BMW, E-36 mimo kilku wad, które i tak posiada każde auto, jest bardziej dostępne na rynku, ma lepszy serwis oraz co mi się bardzo podoba ma "ETKę" on-line pod adresem http://www.realoem.com/bmw/
    Dodać należy ,że jest także duże grono zapaleńców (fanów) BMW - mówi się potocznie w Polsce, że BMW do auta dla "dresa" lub "karka". W innych bardziej rozwiniętych krajach BMW kojarzy się ze sportowym podróżowaniem luksusowym autem (w USA Mercedes to atut gangsterów). U nas jeszcze trzeba trochę poczekać aby zmienić ten pogląd, ale dobry wybór auta będzie zależeć od tego ile możesz przeznaczyć na auto i jak o nie będziesz dbał - frajdę oprócz jazdy tylnonapędowym autem sprawia również zazdrość, niektórych kierowców, że masz większe możliwości jadąc pojazdem z biało-niebieską szachownicą.

0