Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z wczytywaniem WWW

05 Mar 2009 20:11 1275 5
  • Poziom 19  
    Witam,

mam problem z wczytywaniem stron WWW podczas pracy programu utorrent. Dopóki program nie zostaje uruchomiony strony WWW wczytują się szybko i bezproblemowo, po włączeniu utorrent ruch WWW praktycznie nie istnieje, Firefox oraz IE7 nie wczytuje stron :(

Z góry dzięki za wszelkie sugestie

pzdr

alorene
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Nie wpadłeś na to, że uTorrent obsiada całą wydajność łącza?
    Ogranicz limitami możliwość wysyłania i pobierania przez uTorrent. Domyślnie jest no limit.
  • Poziom 19  
    Mery84 napisał:
    Ogranicz limitami możliwość wysyłania i pobierania przez uTorrent. Domyślnie jest no limit.

Zawsze miałem no limit i zawsze wczytywał WWW, nawet kiedy ściągał wykorzystując całe pasmo, program zwalniał, wczytywały się stronki a potem znów przyspieszał... Zmniejszenie maksymalnego download-u nie pomaga, cały ruch WWW jest wstrzymany...

Dodano po 2 [minuty]:

qbadm napisał:
    Mery84 napisał:

Zawsze miałem no limit i zawsze wczytywał WWW, nawet kiedy ściągał wykorzystując całe pasmo, program zwalniał, wczytywały się stronki a potem znów przyspieszał... Zmniejszenie maksymalnego download-u nie pomaga, cały ruch WWW jest wstrzymany...
    Dodam, że na starej instalacji windy śmigało wszystko jak należy, problem z WWW i utorrent zaczął się po reinstalacji systemu...
  • Poziom 19  
    Hehe, problemu nie było, teraz przeinstalowałem windę i znów to samo :( Jakieś sugestie??
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    qbadm napisał:
    Hehe, problemu nie było, teraz przeinstalowałem windę i znów to samo :( Jakieś sugestie??

Już Ci odpowiedzieli, program przycina łącze... Tylko myślę że w Twoim przypadku nie chodzi o download, a o upload. Najlepiej ogranicz jedno i drugie do 1/3 łącza. Jeśli pomoże to znasz już odpowiedź...
  • Poziom 19  
    Witam, zmniejszenie uploadu rozwiązało problem :)