Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Canon Pixma MP520 nie drukuje czarny

KACZOR7 06 Mar 2009 16:37 10187 4
 • #1
  KACZOR7
  Level 11  
  Witam!
  Jeżeli jest ktoś kto może mi poradzić co mam zrobić to bardzo proszę o odpowiedz. Problem polega na tym że moja drukarka (canon Pixma Mp520) udaje że drukuje w czerni ,jak wydam jej polecenie drukowania ona grzecznie słucha, nie sygnalizuje że jest coś nie tak, tyle że wychodzi kartka pusta. Tusz ma, zaznaczam że ma ona nową głowice po wymianie w starej była ta sama usterka dlatego ją wymieniłem .W kolorze drukuje, skaner działa . Wiecie może jak sobie z tym poradzić.
  POZDRAWIAM !
 • Helpful post
  #2
  leeart

  Level 34  
  Popsuta elektronika. Sprawdź karetke ,taśmę łączącą i płyte główną.
 • #3
  elektro8000
  Level 14  
  Problem rozwiązany? Mam to samo. Drukarka z dnia na dzień przestałą drukować w czerni. Kolor jest. Tusze, chip ok. Zawsze wszystko było z nią w porządku. W środę, czwartek, piątek drukowałem tekst a w sobotę rano wyskakują tylko czyste kartki. Czyszczenie itp nie dało rezultatu.
 • #4
  endriuf
  Printers specialist
  Czy w twoim przypadku też nowa głowica?
 • #5
  surmalukasz
  Level 1  
  Miałem ten sam problem w swojej mp520, próbowałem czyścić dysze różnymi sposobami, pomogło dopiero gdy rozebrałem drukarkę, nie chciałem ściągać głowicy bo bałem się że coś źle poskładam, więc na gąbkę która znajduje się pod głowicą gdy drukarka jest wyłączona, nalałem rozpuszczalnika do tuszów z zestawu uzupełniającego. Później dałem dokładne czyszczenie dyszy i to rozwiązało problem. Wcześniej drukarka wypluwała czyste kartki a teraz pięknie drukuje, żadnych pasków czy smug.