Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Inne Mysz Komputerowa RAZER LACHESIS

06 Mar 2009 17:22 1298 4
  • Poziom 2  
    witam,
    przy updatowadniu sterownikow do wersji 1.75 przez przypadek wylaczyl mi sie komputer. Po ponownym wlaczeniu na myszce nie swiecilo sie juz logo (scroll swieci). Probowalem rowniez odpinac usb i ponownie podlaczac, lecz to nie pomoglo. Reinsal systemu rowniez nie pomogl. System wogole nie wykrywa myszki...

ponizej wrzucilem zdjecia plytki. moze one wam cos powiedza...

Prosze o pomoc!
    Z gory dzieki za odpowiedz :)
    POZDRAWIAM
  • Poziom 16  
    Zwaliła się, jak każde urządzenie które jest po nieudanej aktualizacji firmware. 90% ląduje wtedy na śmieciach, lub na części. 9% to przewidywalność producenta i możliwość naprawy za pomocą programu. Ty byłeś w tych 9% bo Razer na gwarancji by ci wymienił myszkę, ale jeżeli już otworzyłeś to po sprawie :)
  • Poziom 2  
    gwarancji i tak nie mialem gdyz myszka zostala sprowadzona z anglii :) A co do zaprogramowania, czy da sie zaprogramowac czyms ten uklad ?
  • Poziom 16  
    niestety nigdzie nie znalazłem takiej informacji. warto wspomniec ze mimo ze sie kupuje jakis sprzet z zagranicy to moze miec on gwarancje miedzynarodowa. razer chyba tak ma. nigdzie nie widzialem informacje jak mozna to naprawic metoda programowa. ja bym szukal teraz innej zepsutej lachesis i wymontowal caly chip :P
  • Poziom 2  
    Masz jeszcze tą myszkę? Ty masz uszkodzony chip ja laser. Skontaktuj się ze mną na maila: virus989898(malpa)gmail.com