Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy w VW golfie IV w radiu Alpha jest...

06 Mar 2009 19:32 2228 8
  • Poziom 11  
    Witam.

Posiadam VW golf IV Variant 2000r w którym jest radio ALFA.
    I w związku z tym mam pytanie: czy w tym radiu jest wyjście RCA? A może trzeba zastosować jakąś kostkę?
    I jeszcze jedno: jak dostać się do radia? Dzisiaj próbowałem, i nie wychodziło mi to za bardzo :/

Pozdrawiam
    z góry dziękuję

Dodano po 29 [minuty]:

aha... i jaki jest tam rodzaj PIN, bo czytałem, że można podpiąć przejściówkę, gdzie jest wyjście RCA...
  • Spec od car audio
    Alfa ??? A nie Alpha ? Bo to różnica.
  • Poziom 11  
    AHA!!! no tak, przepraszam za błąd... za dużo matematyki :P

!! ALPHA !!

macie może jakieś wiadomości na ten temat?

pzdr
  • Moderator Radia Samochodowe
    Wyjścia niestety nie ma , ale są dostępne takie redukcje z wyjść głośnikowych.

Aby radio wyjąć trzeba kupić specjalne kluczyki ;) wtedy wyjęcie to kwestia 6 sekund , kosztują nie dużo więc nie radzę kombinować z blaszkami bo jak pogniesz zatrzaski potem nieźle trzeba się namęczyć. :idea:
  • Poziom 11  
    specjalne kluczyki...gdzie mogę je dostać?
    czyli do tego radia można się dobrać bezpośrednio, w sensie, że od razu, nie trzeba gdzieś tam z tyłu grzebać?
    aha... i jakie parametry są potrzebne, żeby kupić taką redukcję? jakiś standardy kostek czy coś...
  • Moderator Radia Samochodowe
    Pasuje po prostu typowa redukcja.

A kluczyki sprzedaje wiele z serwisów które się tym zajmują , dobre sklepy RTV , znajdziesz je także na aukcjach. ;)
  • Poziom 11  
    aha...
    Czy są to te "wyjmaki"?

LINK
  • Spec od car audio
    Dokładnie takie! Wsuwasz je w szczeliny między skrajnymi klawiszami a nakładkami ozdobnymi na krawędziach radia do wyraźnego zatrzaśnięcia i wyciągasz radio.
  • Poziom 11  
    Aha, dziękuję.

Jednak dręczy mnie jeszcze jedno... jakiego przejścia użyć, aby móc podłączyć wzmacniacz...:?: